Не пропусти

СБУ вважає інформацію, щодо можливого фінансування ТОВ «БОС» тероризму, як таку що не підпадає під дію законодавства України, однак взяла інформацію до уваги

СБУ вважає інформацію, щодо можливого фінансування ТОВ «БОС» тероризму, як таку що не підпадає під дію законодавства України, однак взяла інформацію до уваги.

screenshot_1bez-nazvaniya

                                                        Інформаційно-аналітичний портал

                                                         «ВОЗНЕСЕНСЬК ОНЛАЙН»

______________________________________________________________________________________

  м. Вознесенськ, Миколаївська область, 56500, voznesenskonline.com.ua; voznesenskonline@ukr.net

 

від 15.02.2017р.

№ 40

                                                                    Генеральному прокурору України

                                                                                                                                                                                                                                            Луценку Ю.В  

                                  

                       Шановний Юрію Вітальовичу!

           Просимо, в рамках анонсованої Вами дослідчої перевірки НКРЕКП відносно контроля тарифів, здійснити перевірку правильності, законності та економічної обґрунтованості існуючих та проектних тарифів на водопостачання в м. Вознесенськ Миколаївської області.

Послуги водопостачання та водовідведення в м. Вознесенськ надають два підприємства:

КП «Водопостачання м. Вознесенська» (33321803) та ТОВ «БОС» (35433702).

Звертаю Вашу увагу, що існуючий тариф на водопостачання в м. Вознесенськ є одним з найбільших в Україні, а запланований тариф на 2017р. буде взагалі найбільшим в Україні.

Також, при розрахунку тарифу на воду вказаними підприємствами закладається, один з найвищих в Україні відсоток втрат води в мережах та інше.

При ремонті каналізації за кошти державного бюджету, в сумі 14,5 мільйонів грн. допущені порушення, що розслідуються в рамках кримінальної справи та впливають на амортизаційні відрахування на мережі, що в свою чергу впливає на підвищення тарифу.

Крім того, ТОВ «БОС» (35433702) є приватною фірмою засновником якого є ( 50% )Територіальна громада міста Вознесенька, та (50%) ТОВ «УКРАЇНСЬКА ШКІРОПЕРЕРОБНА КОМПАНІЯ»( 30999967).

КІНЦЕВИМ БЕНЕФІЦІАРНИМ ВЛАСНИКОМ (КОНТРОЛЕР) ТОВ «БОС» є — ХАРАЛАМБУС ЕЛІАНА, ПАСПОРТ К 00102459, КІПР, МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ — КІПР, М. ЛІМАСОЛ, ВУЛ, ЕЛЕНІС АФТОНОМУ, 6, 3117.

ХАРАЛАМБУС ЕЛІАНА є юристом Trident Trust Company (Cyprus) Ltd , що надає послуги номінальних власників та директорів, через договір відповідального зберігання цінних паперів. (КАМЕЛТІА ХОЛДІНГЗ ЛІМІТЕД» ВУЛ. СПІРУ КІПРІАНУ, 84, ІНДЕКС 4004, ЛІМАСОЛ, КІПР).

Отже, ТОВ «БОС» (35433702) один з засновників, якого номінальний має ознаки фіктивного підприємства. Тому просимо здійснити перевірку , ТОВ «БОС» як фіктивного підприємства, що ухиляється від сплати податків та здійснює протиправні оборудки.

Trident Trust Company (Cyprus) Ltd була помічена правоохоронними органами США в співпраці, з російським терористом та продавцем зброї Віктором Бутом, що наразі заарештований.

Прошу, дослідити зв’язок Trident Trust Company (Cyprus) Ltd з ТОВ «БОС» (35433702) на предмет фінансування терористів.

Наголошую, також що статут ТОВ «БОС», одним засновником якого є громада міста, не опублікований для громадськості. Директорами ТОВ «БОС» постійно призначаються люди (поза конкурсом по невідомій для громадськості процедурі), що мають відношення до ТОВ «УКРАЇНСЬКА ШКІРОПЕРЕРОБНА КОМПАНІЯ», а міська влада маючи 50% у ТОВ «БОС» фактично самоусунулась від управління підприємством та контролем за ним.

     

Головний редактор                                                                                                                    М. Вознесенській

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.