Не пропусти

КУ «Вознесенська центральна районна лікарня» потребує більшої уваги від району

14 березня відбулася нарада під головуванням міського голови Віталія Лукова з питань співфінансування КУ «Вознесенська центральна районна лікарня». На нараді були присутні: голова Вознесенської РДА Наталія Баланюк, секретар міської ради Лариса Торжинська, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталія Сербенюк та Юрій Сметана, головний лікар КУ «Вознесенська центральна районна лікарня» Володимир Красьоха, голови Олександрівської, Бузької та Прибужанівської ОТГ, а також представники виконавчих органів міської ради.

otg-1otg-2

Володимир Красьоха надав фінансовий звіт та підрахунки кількості мешканців району, які користуються послугами ЦРЛ за рахунок міського бюджету. Він пояснив, що у 2017 році держава виділила кошти тільки на зарплату лікарям. Відповідно витрати на комунальні послуги та медикаменти покладено на органи місцевого самоврядування. Тому район має допомогти місту утримувати лікарню.

Присутні погодились, що КУ «Вознесенська центральна районна лікарня» — це життєво необхідний об’єкт, існування якого актуальне для мешканців як міської, так і об’єднаних територіальних громад. Тому і міська, і районна влада мають докладати максимум зусиль для того аби його зберегти і підтримувати в належному стані.

Очільник міста запропонував головам ОТГ вивчити надані їм документи та на наступній нараді більш детально вирішити питання співфінансування КУ «Вознесенська центральна районна лікарня».

http://voz.gov.ua/material/5510

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.