Не пропусти

Бюрократія в дії! Про відзначення 2017 року в Миколаївській області Дня українського добровольця

Як оперативно працюють служби Миколаївської облдержадміністрації…

17 січня 2017 року була прийнята Постанова Верховної Ради України «Про встановлення Дня українського добровольця»

images

Витяг з Постанови:

«З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості Верховна Рада України постановляє:

  1. Установити в Україні День українського добровольця, який відзначати щорічно 14 березня.»

Але ……….тільки сьогодні, о 16.55 (!), 14 березня 2017 року було отримано у всіх райдержадміністраціях та містах розпорядження голови Миколаївської ОДА від 10 березня 2017 року № 75-р «Про відзначення 2017 року в Миколаївській області Дня українського добровольця».

 

(Витяг з електронної пошти

Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Миколаївської ОДА
 

 

 

 

16:55 (1 ч. назад)

 

mailto:politika@mk.gov.ua)

Цим розпорядженням затверджено цілий ряд заходів, які необхідно здійснити місцевим органам влади протягом березня 2017 року.

Але звіт про виконані заходи необхідно надати вже 16 березня 2017 року.

(Додаються розпорядження та заходи ОДА)

Особиста думка — коментар:

«Сумно, панове, сумно…

Губернатори змінюються, а форми роботи – «для галочки» залишаються.

Як можна поважати владу, обласну, місцеву, якщо все відбувається отак ! ?

Особливо з такого важливого питання – як відзначення та подяка нашим добровольцям, які забезпечують нам спокійне життя на півдні України, і не тільки.

Дуже цікаво було б отримати копію відповіді виконавчого комітету Вознесенської міської ради – що ж вони встигнуть зробити за добу по відзначенню добровольців української армії? Про що будуть звітувати?

Чи як завжди – «для галочки»?

І хто буде відповідати за таку роботу ( …і напевно, отримувати, відповідну заробітну плату та премію?)

Додатки 1.2 ( розпорядження голови ОДА та Заходи)

 

Розпорядження голови Миколаївської ОДА

 

№75-р від 10.03.2017

Про відзначення 2017 року

в Миколаївській області

Дня українського добровольця

 

Відповідно до статей 2, 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Постанови Верховної Ради України від 17 січня 2017 року №1822-VIII «Про встановлення Дня українського добровольця», з метою гідного відзначення 2017 року в Миколаївській області Дня українського добровольця:

 

  1. Затвердити заходи щодо підготовки та відзначення 2017 року в Миколаївській області Дня українського добровольця (далі – заходи), що додаються.

 

  1. Доручити головам райдержадміністрацій, керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації та рекомендувати міським (міст обласного значення) головам забезпечити виконання затверджених заходів, про що поінформувати управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації в строк до 16 березня 2017 року.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Кіндратіва В.З.

 

Перший заступник голови

облдержадміністрації, виконувач

функцій і повноважень

голови облдержадміністрації                                                                                           В.В.Бонь

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови Миколаївської державної адміністрації

 

ЗАХОДИ

щодо підготовки та відзначення 2017 року в Миколаївській області

Дня українського добровольця

  1. Провести у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах області тематичні «круглі столи», уроки, семінари, лекції і інші освітньо-виховні заходи, присвячені подіям масових акцій громадського протесту в Україні періоду листопада 2013 року — лютого 2014 року та активним учасникам добровольчих формувань, які брали участь у Революції гідності.

Департамент освіти і науки облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі органи міських (міст   обласного   значення)   рад

(за узгодженням).

Березень 2017 року.

2..Оформити в бібліотеках та музеях області тематичні виставки, перегляди літератури, присвячені вшануванню подвигу учасників добровольчих формувань, які брали участь у Революції гідності.

Управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі органи міських   (міст обласного   значення) рад

(за узгодженням).

Березень 2017 року

3..Сприяти реалізації громадських, молодіжних ініціатив щодо проведення в населених пунктах області заходів з вшанування подвигу учасників добровольчих формувань Революції гідності.

Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі

органи міських (міст обласного

значення) рад (за узгодженням).

           Березень 2017 року.

 

4..Розглянути питання щодо встановлення пам’ятних знаків, меморіальних дощок, відповідного найменування чи перейменування в установленому порядку навчальних закладів, вулиць, площ, скверів в населених пунктах області на честь імен загиблих  учасників добровольчих формувань під час Революції гідності.

Райдержадміністрації, виконавчі органи міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням).

Протягом 2017 року.

5..Забезпечити широке висвітлення у засобах масової інформації проведення заходів, присвячених вшануванню в Миколаївській області подвигу учасників добровольчих формувань, які брали участь у Революції гідності. Забезпечити проведення виступів науковців, політичних та громадських діячів, розміщення тематичних інформаційних матеріалів у засобах масової інформації.

Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі органи міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням), філія Національної телекомпанії України «Миколаївська регіональна дирекція» (за узгодженням).

Березень 2017 року.

Виконувач обов’язків начальника

управління інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю

облдержадміністрації                                                                       О.О.Іваненко

 

Татьяна Зелинская, эксперт по вопросам объединения громад по Николаевской области, лидер общественной организации «Вознесенская ассоциация развития местной демократии»

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.