Не пропусти

Час діяти!

17 березня 2017 року на 17 годину у сесійній залі виконкому призначені слухання щодо обєднання Вознесенська з селами Н.Григорівка і Раково.

 

                                                                                                                                 Немов в щілинах таргани,

                                                                                                                                         Набити тельбухи і в нори!

                                                                                                                                         Тупі, байдужі барани,

                                                                                                                                          Яких привчили до покори.

                                                                                                                                       Тому «розводять як котят»

                                                                                                                                          Крадуть, фальшують і грабують.

                                                                                                                                          Чому в нас стільки царенят?

                                                                                                                                          Бо владі спротиву не чують!

                                                                                                                                           По своїх кухнях сидимо

                                                                                                                                          Заціпенілі з переляку!

                                                                                                                                          В лайні по вуха живемо,

                                                                                                                                         Тож сам собі за це подякуй!(М.Вересюк)

Ще 9 березня я надіслав Торжинській пропозицію про перенесення слухань з 17.03.17 на 60 днів після опубліковання висновків робочої комісії
http://voznesenskonline.com.ua/?p=38507 
Але ніякої відповіді не отримав.
Тому є необхідність готуватися до 17 березня, щоб замість 34000 мешканців Вознесенська ініціативу мера підтримали кілька десятків його підлеглих. 

Головна мета — вознесенці повинні зрозуміти, що відбувається. І що вони зможуть жити як європейці тільки тоді, коли будуть вболівати за інтереси громади так, як за свої особисті. Влада у наших руках, тому не треба їх опускати. Хочеш бути счасливим — борись за це кожного дня!

narod-i-vlast

 Частина 1. Що це таке?

17 березня 2017 року о 17 годину у сесійній залі виконкому мер нашого міста буде робити чергову спробу змінити конституційний територіальний устрій України.

І йому вдастся зробити гібрид міста і села, якщо ми і цього разу залишимося у крайній хаті, а сесійну залу заповнять залежними від мера держслужбовцями

Спокойствие — сильнее эмоций. Молчание — громче крика. Равнодушие — страшнее войны.  (Мартин Лютер)

По великому рахунку на слуханнях 17 березня мова буде йти про приховану за завісою ДОБРОВІЛЬНОГО об’єднання територіальних громад примусову антиконституційну зміну територіального устрою України.

До чого може привести ініціатива мера щодо об’єднання ?

Щоб відібрати землю у народу України спочатку були розігнані колгоспи. Комплексне с/г виробництво знищено. На нашу землю непомітно прийшли трнснаціональні кампанії.. Люди стали зайвими на землі. Села зіяють пустими вікнами, деякі вже зникли з карти України. Тепер шляхом об’єднання та зміни територіального устрою селян вигоняють з їх землі та знищують самі села — берегині національної пам’яті. Щоб ніщо більше не заважало перетворювати Україну на аграрну колонію — ні колгоспи, ні села. ні селяни.

В історії України вже є аналогічні приклади .

«Згадаймо 1962 рік. З 30500 сіл дві третіх зробили неперспективними. І відповідні наслідки: закрито майже 5 тис. середніх загальноосвітніх шкіл, 500 дільничних лікарень, 601 бібліотеку, 596 клубів … Село з 1964 по 1975 р. покинули 3,4 млн. чоловік. Навіщо з громади творити територію? Можливо, як проговорюються деякі міністри, аж надто «пече когось українська земля»?!» http://texty.org.ua/pg/blog/nartext/read/68941/Gromada_na_storozhi_Konstytuciji_Chas_aktyvno_dijaty.

На слуханнях нам хочуть показати тільки малесенький фрагмент картини об’єднання, ховаючи її жахливий загальний вигляд. Наразі на наших очах завершується перетворення незалежної та самостійної держави у сировинний придаток.

«… районы будут созданы в границах госпитальных ( медицинских округов) По прогнозам, планируется объединить 6 районов с центром в городе Вознесенске (Доманевский, Веселиновский, Братский, Еланецкий, Новоодесский, Вознесенский районы).

— с 01 марта 2018 года – начнется третий этап децентрализации- создание регионов ( вместо областей. Это может быть 5-6 регионов, …» http://vozfor.net/threads/ostanni-novini-schodo-objednannja-gromad.970/page-4

Карта України перетворюється на кілька шматків землі, де будуть мешкати люди без роду і племені, без минулого і майбутнього, без історії і національної пам’яті. Тільки раби, які будуть працювати у копальнях та на полях, щоб кілька «Нібулонів» могли вільно і без супротиву населення резервацій-регіонів вивозити з України сировину і збіжжя. Вже й партії регіонів нема, а влада України реалізує її плани створення регіонів. На наших очах ВРУ, Президент, …., мер нахабно і цинічно гвалтують Конституцію нашої Батьківщини.

Якщо будемо продовжувати жити скраю, то після нашої Конституції, вони візьмуться за нас.

Замість того, щоб навести лад у державі та оживити її економіку, Президент України та її Уряд все глибше опускають Україну у боргову яму, виконуючи усі вимоги МВФ. .За допомогою підвищення тарифів та пенсійного віку, розвалу системи медичної допомоги, непридатних для життя людини води, продуктів та навколишнього середовища , робоче-селянської бойні -АТО та т.і , «зайве» населення України буде знищено.. І процес цей вже пішов.. Залишать тільки потрібну кількість рабів для роботи у копальнях та полях.

Одного тільки не вимагає МВФ — щоб наші заробітки, тривалість та рівень життя були такими ж, як і у європейців.

Їм не потрібна сильна, незалежна і заможна Україна, а тільки дешева робоча сила, природні ресурси та ринок збуту своїх товарів, що залежались

 

Частина 2. Час діяти!   Ми звикли лаяти владу за те, що у нас все так погано.

Але ж ми забуваємо, що влада — це ми!   «Тож сам собі за це подякуй!»

Стаття 5 Конституції України. «… єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування».

Не МВФ, не депутати і не державні чиновники винні у тому, що економіка України лежить у руїнах, «і мертві, і живі, і не народжені — все населення України, стало довічними боржниками міжнродніх банківських структур, олігархи та державні чиновники усїх рівнів під риторику боротьби з корупцією закінчують дерибан України, а народ України, доведенний до зубожіння, вимирає:

«К концу 2016 года численность населения Украины уменьшилась на 9,5 миллиона человек по сравнению с эталонным показателем 1993 года в более чем 52 миллиона жителей». http://barometr.info/news/n_yu/6476-ukraina-vymiraet-the-national-interest.html

«Среди всех городов Николаевщины, Вознесенск занимает первое место по скорости вымирания населения на каждые 10 тысяч жителей. Об этом сообщает Главное управление статистики в Николаевской области. Отрицательный прирост населения в Вознесенске за 2016 составил 298 человек, что составляет 85 человек на каждые 10 тысяч населения и является абсолютным отрицательным рекордом в Николаевской области.»   https://www.0512.com.ua/news/1561146   

У цьому винні тільки ми самі.

Ідіот (древнєгрецьке) — людина, яка не приймає участь у суспільному житті.

Тому зовсім не випадково нашу країну називають країною неляканих ідіотів.

Ми дозволяемо своїм слугам — депутатам та державним посадовцям творити все, що їм заманеться. Наприклад, примушувати працювати ядерні реактори понад проектний термін допоки вони самі себе вибухом не виведуть з експлуатації, зупиняти наш Буг біля атомної станції, примушувати нас пити воду після охолодження атомних енергоблоків, … змінювати конституційний лад у державі.

Стаття 5 Конституції України «… Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами».

Настав час діяти. Зараз просто необхідно нам з вами, народу України, реалізувати свої конституційне Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні

  

Частина 3. Об’днання Вознесенська з селами є антиконституційним.

Читаємо ст. 140 Конституції України, а під нею дається посилання на відповідне Рішення Конституційного суду щодо об’єднання.Стаття 140. Місцеве самоврядування є правом територіальної громади — жителів села чи добровільного об’єднання у сільську громаду жителів кількох сіл, селища та міста — самостійно вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції і законів України.

{Офіційне тлумачення частини першої статті 140 див. в Рішеннях Конституційного Суду № 12-рп/2002 від 18.06.2002, № 21-рп/2003 від 25.12.2003}

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/v012p710-02

Конституційний Суд України

 

  в и р і ш и в:

  1. Положення  частини  першої  статті 140 Конституції України ( 254к/96-ВР )  в  аспекті  порушених  у  конституційному  поданні питань необхідно розуміти так, що ці положення дають визначення:

 

територіальної громади як жителів села,  селища,  міста  чи

добровільного об’єднання жителів кількох сіл у сільську громаду.

  1. Рішення  Конституційного  Суду  України  є обов’язковим до

виконання  на  території  України,  остаточним  і  не  може  бути

оскарженим.

 

Тобто, згідно Конституції України об’єднуватися у одну територіальну громаду можуть виключно села.

А щодо об’єднання районів у регіони взагалі не треба тлумачень Конституційного суду.

Стаття 133. Систему адміністративно-територіального устрою України складають…, області, райони, міста, райони в містах, селища і села.

Ніяких регіонів та об’єднаних районів Конституція не передбачає.

Є ще одна стаття Конституції, яка стосується територіального устрою

Стаття 132. Територіальний устрій України ґрунтується на засадах єдності та цілісності державної території, поєднання централізації і децентралізації у здійсненні державної влади, збалансованості і соціально-економічного розвитку регіонів, з урахуванням їх історичних, економічних, екологічних, географічних і демографічних особливостей, етнічних і культурних традицій.

 

Тобто, Головний Закон України забороняє перекраювати територію України без урахуванням їх історичних, економічних, екологічних, географічних і демографічних особливостей, етнічних і культурних традицій.

 

Тепер читаємо статттю 3 Закону «Про добровільне об’єднання територіальних громад», згідно якого і проводиться зміна територіального устрою держави

Суб’єктами добровільного об’єднання територіальних громад є суміжні територіальні громади сіл, селищ, міст.

Як видно з порівняння статей Конституції і Закону, згідно з яким проводиться об’єднання громад, Закон порушую Конституцію, яка передбачає об’єднання ВИКЛЮЧНО сільських громад.

Згідно Ст. 8.Конституції України.

Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.

 

Тобто, об’єднання, яке проводиться на основі антиконституційного Закону є антиконституційним.

 

Частина 4 . Для чого меру Раково?  

Закон України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» нікого не примушує обєднуватися. Але мер, нехтуючи Конституцією України, чомусь побіг відразу за всіма зайцями — с.Бугское, с.Таборовка, с.Александровка, с.Новогригоревка.  Та у всіх селах, крім Н.Григорівської сільради, мер отримав гарбуза. Там йому відверто сказали, що його наміри торгувати їх землею не пройдуть. Тільки у Н.Григорівки йому вдалося домовитися з головою сільради. Хоча на слуханнях і на сесіях мер не приховував, що сподівається торгувати землею приєднаних сіл. Але йому, мабуть, підказали, щоб він змінив платівку. І зараз він вже пояснює своє бажання приєднати села тому, що на їх землі знаходяться міське звалище та каналізаційні споруди. А ще там багато землі, яку можна буде надавати учасникам бойових дій.

   Виходить, що замість того, щоб налагодити сортування та переробку сміття потрібно закидати ним села? Чи селяни з вилами накинуться на смітєзвалище та на каналізаційні споруди, які працюють на законній підставі? Чи всю землю у Вознесенську вже розпродано?

Більш реальним виглядає сподівання мера на те, що йому таки вдасться залишитися мером на наступних виборах, використовуючи нашу пасивність та свій адмінресурс. А торгувати майном громади та її землею мер добре навчився.

 

Частина 5. Як це робиться?   Ініціатива об’єднання виходить від мера. Він же і повинен був забезпечити її вивчення та довести громаді Вознесенська законність та доцільність такого об’єднання   Але громадського обговорення цього життєво важливого питання для громади міста не відбулося.

У темний час доби у робочий день у сесійній залі 18.10.17 меру вдалося протягти через зібраних у залі своїх підлеглих (замість 34 000 мешканців міста) підтримку своєї ініціативи. Жодної інформації про доцільність об’єднання, крім можливості вигідно продати землі приєднаних сіл, від мера не прозвучало http://voznesenskonline.com.ua/?p=38507

Слухання, які заплановано провести 17 березня, знову ж таки заплановано на вечірню годину робочого дня не у Палаці культури, а у сесійній залі виконкому. Є впевненість, що і цього разу до зали будуть «запрошені» залежні від мера люди, які від імені громади міста проголосують так, як цього забажає їх работодавець.

Якщо ми не прийдемо.

 

Частина 6. Що робити?

Ми мусимо і можемо дуже легко захистите себе і свою країну

Влада у наших руках.

Цього разу — навіть у одній руці, яка проголосує проти зміни конституційного територіального устрою України.

.Достатньо прийти 17 березня 17 року на 17 годину до сесійної зали і проголосувати.

Три сімки — щасливе число. Приходьте на слухання, щоб своїм голосуванням це підтвердити.

 

Сергій Колєсніков, голова ВЕА «Зелений світ», 13.03.17.

 

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.