Не пропусти

Сирієць якого на Вознесенщіні, обвинувачували у вбивстві і спаленні своєї дружини, виявився невинним. Його виправдав суд першої інстанції.

Сирієць якого на Вознесенщіні, обвинувачували у вбивстві і спаленні своєї дружини, виявився невинним. Його виправдав суд першої інстанції.

Наказанный преступник — это пример для всех негодяев; невинно осужденный — это вопрос совести всех честных людей .(Лабрюйер Ж.) 

Сьогодні на судовому засіданні у резонансній справі про вбивство і спалення тіла своєї дружини на грунті ревнощів громадянином Сирії влітку 2016 року, за відсутністю явних доказів з боку звинувачення, колегією суддів підсудному було винесено виправдувальний вирок. 
На судових засіданнях представники ГО «Громадський Контроль Вознесенщини» відзначили високий професіоналізм адвоката Лукіянчіна П.П.
Спостерігаючи за процесом ми так само з глибоким задоволенням побачили з боку суддів приклад європейських підходів та принципів верховенства Права.
Даний процес показує і обнадіює громадськість міста Вознесенськ, що в судовій гілці влади в нашому місті є і законність, і совість, і честь.

img_0489img_0486

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.