Не пропусти

БЛОГ Сергея Колесникова! А дальше — только процедура.

Здесь http://voznesenskonline.com.ua/?p=37940#comment-140 опубликована статья Татьяны Зелинской. 

Просто не  имею права молчать.

13-180x160

Не хочу обижать эксперта и лидера, но её статья получилась явно пролуковской и чрезвычайно вредной.

Если Луков на Слушаниях и на сессиях убеждал, что поддержка объединения на слушаниях и депутатами на сессиях — это просто технический пустяк, а решаться всё будет на последующих слушаниях и сессиях, то сейчас эксперт и лидер убеждает в том, что всё уже решено и от нас опять-таки ничего не зависит. Спите, как и спали. Всё без вас решали раньше, решат и на этот раз.

И первое и второе — обман задавленного тарифами и огородами местного обывателя.

И цель одна — протащить антиконституционное коррупционное объединение с целью дерибана земли присоединённых сёл.

Не знаю и знать не хочу мнение Минрегионбуда, но Закон Украины «Про об’єднання територіальних громад» очень чёткои однозначно прописывает последовательность событий в процессе объединения.

Розділ II ПОРЯДОК ДОБРОВІЛЬНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД.

Мер ініціював об’єднання та забезпечив вивчення матеріалів щодо нього — 30 днів іде громадське обговорення — сесія приймає рішення з врахуванням голосування на слуханнях та делегує представників до робочої групи з підготовки проектів рішень — мер надсилає рішення сесії до сільської ради — сільський голова забезпечує обговорення протягом 30 днів та за його результатам виносить питання на сесію — сесія сільської ради приймає рішення та делегую представників до робочої групи — мер приймає рішення про утворення спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад — робоча група готує проекти рішень — обидві голови забезпечують протягом 60 днів проведення обов’язкового громадського обговорення підготовлених спільною робочою групою проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад, за результатами якого голови вносять питання про його схвалення на розгляд сільської та міської рад.

Таким чином, нічого ще не втрачено.

Ще можна надсилати свої пропозиції до секретаря міськради.

Ще треба прийти на слухання і там надати свої пропозиції, або просто проголосувати проти антиконституційного, корупційного та надзвичайно шкідливого розвалу конституційного територіального устрою України.

Якщо на слуханнях 17 березня більшість проголосує проти, тоді й міська рада змушена буде поховати ініціативу мера. Але для того, щоб депутати не підпали під гіпноз головуючого, у сесійній залі повинні бути вільні представники громадянського суспільства.

Так що все у наших руках.

Тому опускати руки ми не маємо права.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.