Не пропусти

Міському голові Вознесенська внесено пропозицію, щодо перенесення на 60 днів громадського обговорення (17 березня 2017 року о 17.00), підготовлених спільною робочою групою проектів рішень Вознесенської міської ради, щодо добровільного об’єднання територіальних громад Вознесенська та Новогригорівської сільської ради

Міському голові Вознесенська внесено пропозицію, щодо перенесення на 60 днів громадського обговорення (17 березня 2017 року о 17.00), підготовлених спільною робочою групою проектів рішень Вознесенської міської ради, щодо добровільного об’єднання територіальних громад Вознесенська та Новогригорівської сільської ради.

bez-nazvaniya-2

Секретарю Вознесенської міської ради

Торжинській Л.М.

 

Колєснікова С.Т.

вул. Омеляновича-Павленко,

м.Вознесенськ kolesnikov.s.t@gmail.com

 

   Пропозиції (зауваження) з питання, що виноситься на громадське обговорення підготовлених спільною робочою групою проектів рішень Вознесенської міської ради щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

4.10.2017 на офіційному сайті Вознесенська було розміщено запрошення   на громадське обговорення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад міста Вознесенська та сіл Раково і Н.Григорівка.

Згідно ст.5 п.3 Закону України «Про об’єднання територіальних громад» …, міський голова забезпечує вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад та її громадське обговорення, яке проводиться протягом 30 днів з дня надходження такої пропозиції».

   Фактично міський голова:

— замість громадського обговорення запросив 34000 мешканців міста на слухання до сесійної зали, які не можна вважати повноцінним громадським обговоренням такого життєво важливого питання для громади міста.

— не забезпечив вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад. Жодного пояснення щодо своєї ініціативи він не розмістив у ЗМІ міста. Замість публікації матеріалів стосовно об’єднання одночасно з оприлюдненням запрошення на слухання та обговорення матеріалів протягом 30 днів, міський голова призначив слухання через 14 днів після оголошення, а пропозиції можна було надавати всього 9 днів.

— Процес громадського обговорення було підмінено на зібрання у робочий день, у темний час доби, після закінчення робочого дня.. І не у міському Палаці культури, а у сесійній залі виконкому. Тому замість громади міста у залі були присутні робітники виконкому та бюджетної сфери. Такі слухання не можна вважати легітимними також через конфлікт інтересів — головував на слуханнях міський голова-ініціатор об’єднання, а у залі сиділи його підлеглі. Про свідоме волевиявлення 34 000 мешканців годі й казати..

— Міський голова на слуханнях оголосив, що жодної пропозиції від мешканців міста не надійшло. Це підтверджує, що населення міста було позбавлене можливості вирішувати життєво важливе питання громади.

18.10.2016 року під час громадських слухань та на сесіях міськради 21.та 24.жовтня 2016 року мер переконував громаду та депутатів у тому, що вони зараз повинні підтримати його ініціативу для того, щоб він міг створити робочу групу, яка вивчить всі За і Проти. А вже потім, базуючись на висновках робочої групи, депутати будуть вирішувати питання об’єднання. Тобто, на момент оприлюднення своєї ініціативи у мера не було ніяких аргументів за доцільність об’єднання, крім перспективи розпродажу землі сільських громад. Більшість присутніх на слуханнях залежних від мера людей проголосувала за його ініціативу. Але депутати на сесії 21.10.16 її не підтримали. Тоді мер призначив позачергову сесію на 24.10.2016 року, де й знайшов необхідну більшість.

24.01.17 року оприлюднено запрошення міського голови на слухання 17 березня 2017 року «Про проведення громадського обговорення проектів рішень Вознесенської міської ради щодо добровільного об’єднання територіальних громад».

Згідно п.2 ст.7 Закону України Про добровільне об’єднання територіальних громад Сільські, селищні, міські голови забезпечують протягом 60 днів проведення обов’язкового громадського обговорення … підготовлених спільною робочою групою проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад,

Але й цього разу, як і на минулих слуханнях, нема жодної публікації про висновки робочої групи стосовно доцільності об’єднання. Знову ніякого обговорення. Знову без пропозицій громади через відсутность інформації про предмет обговорення.

До проекту рішення 28 сесії 24 березня 2017 року «Про добровільне об’єднання територіальних громад» (в порушення ст.35 Регламенту Вознесенської міської ради сьомого скликання) не додано Пояснювальної записки, де б були викладені висновки робочої групи..

Пропозиції (зауваження) з питання, що виноситься на громадське обговорення підготовлених спільною робочою групою проектів рішень Вознесенської міської ради щодо добровільного об’єднання територіальних громад, приймаються до 10 березня 2017 року, а висновки роботи робочої групи навіть не опубліковані. Що ж обговорювати? Пропозиції до чого подавати? Де обіцяні висновки робочої групи?

Таким чином, і другі слухання , і третя сесія пройдуть, як і попередні, без жодної інформації про доцільність об’єднання. Процес громадського обговорення повинен проводиться с залученням максимальної кількості членів громади. І влада забов’язана створити всі умови для повноцінного громадського обговорення.

Як видно з вищенаведенного, громадське обговорення щодо об’єднання можна вважати таким, що не відбулося.

З метою реалізації прав мешканців Вознесенська на участь у вирішенні важливих питань життєдіяльності міста у зв’язку з порушенням основних принципів місцевого самоврядування — народовладдя, законність, гласність (ст.4 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні), статей 2 та 7 Закону України Про добровільне об’єднання територіальних громад, п.3 Порядку проведення у м.Вознесенськ громадського обговорення … (Рішення Вознесенської міської ради від 28.09.2016 №26)

прошу:

  1. Перенести Слухання з 17.03.2017 року на вихідний день через 60 днів (Згідно п.2 ст.7 Закону України Про добровільне об’єднання територіальних громад) після публікації у газеті «Новини Вознесенська День за днем» та на оф.сайті міста. матеріалів роботи робочої групи з детальним аналізом усіх переваг та недоліків об’єднання.
  2. Забезпечити вільну публікацію матеріалів, наданих громадянами міста, стосовно об’єднання на оф.сайті міста з можливістю збереження коментарів та у газеті «Новини Вознесенська. День за днем».
  3. У порядку громадського обговорення прошу опублікувати мою пропозицію на оф.сайті міста з можливістю збереження коментарів та у газеті «Новини Вознесенська. День за днем».

З повагою   Сергій Колєсніков

 

9 березня 2016 року

 

 

screenshot_6

 

screenshot_4
screenshot_5

narod-i-vlast

Я направив свої пропозиції. 
Але минулого разу мер їх просто проігнорував.
Тому цього разу є необхідність оприлюднити пропозиції.
Для того, щоб у темний час доби знову влада не скоїла свою чергову темну справу.
Будь ласка, не будьте іідіотами ( древнєгрецьке Ідіот — людина, яка не приймає участь у суспільному житті).
Влада робить тільки те, що ми їй дозволяемо.
Щоб не допустити надругу над Конституцією України та дерибан української землі нам достатньо цього разу прийти на Слухання та проголосувати проти ініціативи мера.
Матчасть викладена у цій темі:
http://voznesenskonline.com.ua/?p=38204
http://voznesenskonline.com.ua/?p=38450
http://vozfor.net/threads/ostanni-novini-schodo-objednannja-gromad.970/page-4

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.