Не пропусти

Партія БПП в січні 2017р. повернула Хараламбус Еліана благодійні внески, перераховані нею через вознесенське ТОВ «В-Центр», за їх причетність до офшорної юрисдикції та заборону законодавством України фінансувати політичні партії, такими компаніями

Партія БПП в січні 2017р. повернула  Хараламбус Еліана благодійні внески , перераховані нею через  вознесенське ТОВ «В-Центр», за їх причетність до офшорної юрисдикції та  заборону законодавством України фінансувати політичні партії, такими компаніями. 

Кошти були перераховані чотирма платежами.

screenshot_1

Нагадаємо, у звіті про фінансові пожертви для БПП за 2016р., було  відображено пожертву в розмірі 40 тисяч грн від ТОВ «В-Центр», кінцевим бенефіціарним власником  якого є Хараламбус Еліана з кіпрським паспортом, що прямо заборонено законом.

Протягом серпня-вересня 2016 року товариство з обмеженою відповідальністю «В-Центр» перерахувало на рахунок БПП «Солідарність» у Миколаївській області 40 тисяч гривень як благодійний внесок. Як виявили аналітики Центру «Ейдос», одним із засновників вказаного ТОВ є компанія «Камелтіа холдінгз лімітед», що заснована та зареєстрована на Кіпрі.

bez-nazvaniya-1

Проте, після звернення активістів Центру «Ейдос», які виявили порушення, до керівництва партії та НАЗК, кошти було повернуто на рахунки благодійників.

За словами керівника фінансового відділу Секретаріату партії «Солідарність» Юлії Камінської факт отримання коштів від вказаної юридичної особи перевірено, а кошти повернуто благодійнику.

Отримання  внесків від юридичних осіб, кінцевими бенефіціарним власниками яких є іноземці прямо заборонено нормами ЗУ «Про політичні партії України», а такі кошти мають бути повернуті вкладнику або, якщо вкладник є невідомим, передані до Державного бюджету.

 

БПП повернув 40 тисяч офшорних грошей | Новости Украины

https://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjptLqQt8DSAhXFliwKHaAyCFIQFggkMAE&url=http%3A%2F%2Fglavcom.ua%2Fnews%2Fbpp-nazvav-svojih-golovnih-sponsoriv-yakshcho-viriti-oficiynomu-zvitu-poroshenko-groshey-ne-davav-386953.html&usg=AFQjCNGcDgByf23b_2XFsIhuOUn3OYGluw

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.