Не пропусти

Рятувальники Вознесеньщини спільно із представниками соціальної служби провели рейд щодо запобігання пожеж у побуті

2 березня рятувальники Вознесенського районного відділу Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, заручившись підтримкою представників Вознесенського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді міської ради, завітали до осель мешканців м. Вознесенськ. До поля зору потрапили сім`ї, які мешкають на вулицях Тельмана та Крим-Кавказ та опинились у складних життєвих обставинах, а також родини, де виховуються малолітні діти.

img_5337img_5330

img_5326img_5318

Фахівці спілкувались про небезпеку чадного газу, акцентували увагу господарів на причинах та наслідках  виникнення пожеж. Зазначили, що на території Вознесенського району за два місяці 2017 року вже обліковано 11 вогневих випадків, причини: необережне поводження з вогнем — 5 та несправність пічного опалення — 6, що призвело до загибелі — 3 людей. Рятувальники роз’яснили правила пожежної безпеки та порядок першочергових дій у разі виникнення внештатної ситуації.

В кожній родині, де виховуються діти, фахівці ДСНС поспілкувались щодо небезпеки забавок із  сірниками, запальничками та свічками.  На завершення бесід рятувальники залишили листівки із зазначенням екстреного номеру 101.

http://mk.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/11237.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.