Не пропусти

2 березня керівник району Наталія Баланюк провела нараду з сільськими головами та головами Олександрівської, Прибужанівської, Бузької ОТГ. Також були запрошені начальники управлінь, відділів РДА

2 березня керівник району Наталія Баланюк провела нараду з сільськими головами та головами Олександрівської, Прибужанівської, Бузької ОТГ.  Також були запрошені начальники управлінь, відділів РДА.

dscn4997dscn5008

На порядок денний виносилося сім питань, серед яких, зокрема, про надання пільг на проїзд громадянам окремих категорій за рахунок бюджетів сільських рад; інвентаризація об’єктів соціальної інфраструктури, які потребують створення безперешкодного доступу до потреб інвалідів та інших мало мобільних груп населення на 2017 рік; децентралізація. Створення об’єднаних територіальних громад; виготовлення проектів; погодження про надання земельних ділянок; організація та проведення робіт по благоустрою населених пунктів району; про запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб.

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=34747

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.