Не пропусти

Суд отказал следствию в доступе и выемке предметов у Вознесенского филиала ООО «МЕГА ЛОТО», которое подозревается в занятии игральным бизнесом.

Суд отказал следствию  в доступе и выемке предметов у Вознесенского филиала ООО «МЕГА ЛОТО», которое подозревается в  занятии игральным бизнесом.

Суд счёл прошение следствия о выемке предметов по уголовному делу, необоснованным.

Ниже полный текст решения суда.

skachannyie-faylyi

 

 

Справа № 473/3732/16-к

                            Провадження № 1-КС/473/41/2017.

                            У Х В А Л А

іменем України

«24» січня 2017 р.                                                   місто Вознесенськ

Слідчий суддя Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області Дробинський О.Е.,

з участю секретаря Данилевич Т.О.,

слідчого   СВ   Вознесенського   ВП ГУНП в Миколаївській області капітана поліції Чеботарьова Ю.В.,

розглянув клопотання слідчого СВ Вознесенського ВП ГУНП в Миколаївській області капітана поліції Чеботарьова Ю.В., погоджене з прокурором Вознесенської місцевої прокуратури Товстоган Л.О. про тимчасовий доступ до речей та документів за кримінальним провадженням, внесеним до ЄРДР за № 12016150190001575, перевіривши надані матеріали клопотання та дослідивши докази по даних матеріалах, заслухавши думку слідчого

                                            В С Т А Н О В И В :

20 січня 2017 року до Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області надійшло клопотання слідчого СВ Вознесенського ВП ГУНП в Миколаївській області капітана поліції Чеботарьова Ю.В., погоджене з прокурором Вознесенської місцевої прокуратури Товстоган Л.О. про тимчасовий доступ до речей і документів, в якому зазначено, що Вознесенським ВП ГУНП в Миколаївській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні, відомості про яке внесено до ЄРДР за № 12016150190001575 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 203-2 КК України.

Під час проведення досудового слідства за даним кримінальним провадженням встановлено, що в місті Вознесенську Миколаївської області у нежитловому приміщені, яке розташоване за адресою: АДРЕСА_1, невстановленими особами під приводом розповсюдження білетів національної лотереї організовано надання послуг у сфері грального бізнесу, а саме — діяльність, пов’язану з організацією, проведенням та наданням можливості доступу до азартних ігор на гральних автоматах та комп’ютерних симуляторах.

22 грудня 2016 року в ході проведення обшуку нежитлового приміщення розташованого за адресою: АДРЕСА_1 яке у відповідності договору оренди нежитлового приміщення від 10 листопада 2016 року укладеного між ФОП «ОСОБА_3» як орендодавцем та ТОВ «Мега Лото» як орендарем, перебуває у користуванні ТОВ «Мега Лото», було встановлено наявність обладнання з допомогою якого організовано діяльність, пов’язану з організацією, проведенням та наданням можливості доступу до азартних ігор на гральних автоматах та комп’ютерних симуляторах, а саме: дев’ятнадцять системних блоків персональних комп’ютерів, сім з яких ідентифіковано серійними номерами CL4TC4J, 4M2YC4J, JQH7B4J, 9N2YC4J, N2OWY4J, 5DGYC4J, 5S2YC4J, дванадцять містять на корпусі маркувально-ідентифікаційні записи 35666(10), 35648, 35664, 35663(8), 1359, GAMEMAY, 35662, 36649, 35665, 35647(3), 35646, 35645(1) у комплекті з дев’ятнадцятьма флеш накопичувачами електронної пам’яті, кожен з яких підключений до системного блоку персонального комп’ютера, відеореєстратор Nikvision з серійним номером 420719970; реєстратор карткових операцій Unisistem IP5102004504, картрідер, та 25 пластикових магнітних карт учасника гри.

Системні блоки персональних комп’ютерів містять програмне забезпечення яке в сукупності з картами електронної пам’яті, магнітними картами учасників гри, реєстратором карткових операцій, картрідером, відео реєстратором складають систему, що відтворює ігрові алгоритми.

У ході досудового розслідування з метою встановлення обставин вчиненого кримінального правопорушення, причетних осіб до організації грального бізнесу виникла необхідність у проведені ряду експертиз, для забезпечення яких необхідно вилучити 19 системних блоків персональних комп’ютерів, відеореєстратора, реєстратора карткових операцій, картрідера, 19 карт електронної пам’яті, 25 пластикових магнітних карт учасника гри, які перебувають у володінні ТОВ «МЕГА ЛОТО».

ТОВ «МЕГА ЛОТО» (Ідентифікаційний код 40082775), зареєстроване за адресою: 01135, місто Київ, Шевченківський район, проспект Перемоги, 1.

В судовому засіданні слідчий СВ Вознесенського ВП ГУНП в Миколаївській області капітан поліції Чеботарьов Ю.В. просив клопотання задовольнити, так як у матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що вказані речі мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, сприятимуть встановленню усіх осіб, причетних до вчинення кримінального правопорушення, містять у собі інформацію, яка виступає джерелом доказування, у зв’язку з чим необхідно отримати тимчасовий доступ та можливість їх вилучення так як в інакший спосіб дану інформацію отримати не представляється можливим.

Вивчивши матеріали кримінального провадження, заслухавши думку слідчого СВ Вознесенського ВП ГУНП в Миколаївській області капітана поліції Чеботарьова Ю.В., суд приходить до наступного висновку.

До ЄРДР за № 12016150190001575 внесено інформацію про кримінальне правопорушення за попередньою правовою кваліфікацією кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 203-2 КК України.

22 грудня 2016 року на підставі ухвали слідчого судді Вознесенського міськрайонного суду в орендованому ТОВ «МЕГА ЛОТО» нежитловому приміщенні, яке розташоване за адресою: АДРЕСА_1, під час проведення обшуку було вилучено майно до якого в даному судовому засіданні слідчий просить надати тимчасовий доступ.

26 грудня 2016 року згідно ухвали слідчого судді Вознесенського міськрайонного суду клопотання слідчого СВ Вознесенського ВП ГУНП в Миколаївської області про арешт вилученого під час обшуку майна в орендованому ТОВ «МЕГА ЛОТО» нежитловому приміщенні, було повернуто прокурору Вознесенської місцевої прокуратури для усунення недоліків.

03 січня 2017 року ухвалою слідчого судді Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області слідчий СВ Вознесенського ВП НГУНП капітан поліції Чеботарьов Ю.В. був зобов’язаний повернути вилучене під час обшуку майно.

03 січня 2017 року слідчим органу досудового слідства майно було повернуто представнику ТОВ «МЕГА ЛОТО.»

В даному судовому засіданні слідчий СВ Вознесенського ВП ГУНП в Миколаївській області капітан поліції Чеботарьов Ю.В. стверджує про необхідність надати тимчасовий доступ до майна для проведення ряду судових експертиз.

Відповідно до ч.2 ст.159 КПК України т имчасовий доступ до електронних інформаційних систем або їх частин, мобільних терміналів систем зв’язку здійснюється шляхом зняття копії інформації, що міститься в таких електронних інформаційних системах або їх частинах, мобільних терміналах систем зв’язку, без їх вилучення.

На підставі правого аналізу вимог ч.2 ст.159 КПК України, слідчий суддя приходить до висновку, що клопотання слідчого СВ Вознесенського ВП ГУНП в Миколаївській області капітана поліції Чеботарьова Ю.В., погоджене з прокурором Вознесенської місцевої прокуратури Товстоган Л.О., про тимчасовий доступ до речей і документів є необгрунтованим та не підлягає задоволенню.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 163, 164 КПК України, —

                                                   П О С Т А Н О В И В:

В задоволенні клопотання слідчого СВ Вознесенського ВП ГУНП в Миколаївській області капітана поліції Чеботарьова Юрія Васильовича, погодженого з прокурором Вознесенської місцевої прокуратури молодшим радником юстиції Товстоган Лілією Олександрівною, про тимчасовий доступ до речей та їх вилучення /проведення виїмки/ в Товаристві з обмеженою відповідальністю «МЕГА ЛОТО», зареєстрованому за адресою: 01135, місто Київ, Шевченківський район, проспект Перемоги, 1, які фактично зберігаються у нежитловому приміщенні за адресою: АДРЕСА_1 — відмовити.

         Ухвала остаточна, оскарженню не підлягає.

          Слідчий суддя:                                                                      О.Е. Дробинський

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.