Не пропусти

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ, проектів рішень Вознесенської міської ради щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ!

Шановні мешканці міста!

Запрошуємо 17 березня 2017 року о 17.00 на громадське обговорення підготовлених спільною робочою групою проектів рішень Вознесенської міської ради щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

Громадське обговорення відбудеться за адресою: м. Вознесенськ, пл. Центральна, 1, сесійна зала Виконавчого комітету Вознесенської міської ради.

7

Пропозиції (зауваження) з питання, що виноситься на громадське обговорення приймаються  у письмовій формі за адресою: м. Вознесенськ, площа Центральна, 1 та електронною поштою: vozmer2@gmail.com у строк до 10 березня 2017 року.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення просимо надавати із зазначенням прізвища, імені, по-батькові та адреси. Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Для довідок та консультацій з питань, винесених на громадське обговорення, звертайтесь за тел. 4-25-70. Відповідальним за організацію проведення процедури громадського обговорення є секретар Вознесенської міської ради Торжинська Лариса Михайлівна.

Ознайомитися з проектами рішень Вознесенської міської ради щодо добровільного об’єднання територіальних громад можна тут.

Виконавчий комітет Вознесенської міської ради

http://voznesensk.org/material/5285

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.