Не пропусти

Вознесенськ:рятувальники спільно із представниками соціальної служби спілкувалися із одинокими та літніми людьми стосовно правил протипожежної безпеки

img_20170117_104625 img_20170117_095816

17 січня співробітники Вознесенського міськрайонного сектору Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, спільно з представниками територіального центру соціального обслуговування м. Вознесенськ, провели профілактичний рейд по житловому сектору. Спілкувалися фахівці із одинокими та літніми людьми стосовно необхідності дотримання  правил пожежної безпеки у побуті.

Фахівці ДСНС звернули увагу громадян на причинах виникнення пожеж в житловому секторі і наслідках до яких вони призводять. Так, на території Вознесенського району, в 2016 році, виникла 61 пожежа у житловому масиві, внаслідок чого загинули 4 людей. В січні 2017 вже зареєстровані — 3, які призвели до загибелі 2 осіб. Основними причинами виникнення вогневих випадків, і як наслідок, загибелі людей стали: необережне поводження з вогнем, паління у ліжку у нетверезому стані та неправильне використання печей та димарів. Рейдовики розповідали господарям основні заходи протипожежної безпеки, які слід проводити, використовуючи пічне опалення чи електрообігрівальні прилади, вказали на виявлені в оселях недоліки. Співробітники територіального центру консультували громадян із профільних питань та розповіли про посильну допомогу від їх установи.

Рейдовики відповіли на усі запитання, які виникали у мешканців житлового сектору, а на згадку залишили інформаційно-просвітницькі листівки із зазначенням правил пожежної безпеки та екстреного номеру Служби порятунку «101»!

http://mk.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/10803.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.