Не пропусти

Безцінна комунальна земля на Вознесенському ринку, продається не так вже й дорого, для обраних. А чи є сенс взагалі її продавати?

screenshot_1

Безцінна комунальна земля на Вознесенському ринку, продається не так вже й дорого. А чи є сенс взагалі її продавати?

На 26 сесію ВМР, що відбудиться 20 січня 2017р. винесено рішення про продаж землі, що належить територіальній громаді м. Вазнесенськ, та  знаходиться на території Вознесенського ринку, за адресою: вул. Центральна, 6/99.

«Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул. Центральна, 6/99«, http://voznesensk.org/js/tinymce/uploads/documents/25p_23_20.01.2017.doc

Відповідно до вказаного проекту рішення, місто продає 41 квадратний метр землі ФОП Набоковій Ларисі Вікторівні, по 1015 грн. за квадрат.

На вказаній земельній ділянці, вже існує будівля підприємця, однак земля є в комунальній власності і за неї потрібно платити оренду в міській бюджет.

Викликає, подив чому коли в Україні по всіх містах  в десятки раз піднімається орендна плата за комунальну землю, потрібно продавати землю на Вознесенському ринку за незначну для міського бюджету сумму, а не здавати її надалі в оренду за ринковою вартістю.

При здачі в оренду землі на  Вознесенському ринку за новими ставками, місто отримувало б стабільний, постійний дохід і не втрачало своєї власності.

Більше того, такі дії підривають в майбутньому, основи функціонування КП «Вознесенський ринок». Його територія зменшується, а витрати ні і ці збільшені витрати лягають тягарем на дрібних підприємців ринку.

Що ставить їх в не рівні конкурентні умови.

В загалі подальша доля КП «Вознесенський ринок» не відома. Чи буде місто продовжувати колективному підприємству договор оренди на ту землю, що у нього залишиться не зрозуміло.

Якщо одним підприємцям дозволено викуповувати  землю під своїми спорудами у приватну власність, то логічним було б дозволити, всім підприємцям викупати землю, в тому числі і під кіосками. А бо не дозволяти ні кому.

Проектом вказаного вище рішення, передбачається.

«2.Затвердити ціну викупу земельної ділянки несільськогосподарського призначення, кадастровий номер 4810200000:11:034:0144, за цільовим призначенням (В.03.07) – землі житлової та громадської забудови, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі що розташована в м. Вознесенську по Центральна, 6/99 в розмірі 41 613,00 грн. (Сорок одна тисяча шістсот тринадцять гривень).

3. Продати фізичній особі – підприємцю Набоковій Ларисі Вікторівні земельну ділянку несільськогосподарського призначення, кадастровий номер 4810200000:11:034:0144, за цільовим призначенням (В.03.07) – землі житлової та громадської забудови, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі що розташована в м. Вознесенську по Центральна, 6/99 за ціною: 41 613,00 грн. (Сорок одна тисяча шістсот тринадцять гривень) та визначити термін сплати – 30 (тридцять) календарних днів з моменту нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу».

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.