Не пропусти

До нас їде ревізор! Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївськиій області, у першому кварталі 2017р., проведе аудит виконання бюджету міста Вознесенська.

screenshot_2

До нас їде ревізор!  Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївськиій області, у першому кварталі 2017р.проведе аудит виконання бюджету м. Вознесенськ.

Це є одним із головних підсумків проекту громадської організації «Вознесенська асоціація розвитку місцевої демократії» на тему «Моніторинг  використання коштів місцевого бюджету у м. Вознесенську», який здійснювався протягом червня-листопада 2016 року за підтримки Національного Фонду підтримки демократії (Вашингтон,США) та Фонду розвитку м. Миколаєва.

Нагадаємо, в кінці 2016р. також були прийняті судові рішення, щодо проведення Держаудитслужбою аудиту виконання бюджету м. Вознесенськ, однак вони відповідно до законодавства України засекречені,та не підлягають публічному розголошенню.

Під час проекту були виявлені:

  • факти погашення заборгованності комунальних підприємств міста за енергоносії за рахунок коштів місцевого бюджету (1 млн. 300 тис. грн);
  • використання коштів Статутного фонду комунального підприємства «Санітарна очистка міста» на виконання робіт, не передбачених Статутом цього підприємства на загальну суму майже 2,5 млн. грн;
  • виділення коштів в сумі 43,2 тис. грн для фінансування державної установи з 2-х рівнів бюджету – державного та місцевого на придбання спецодягу для працівників міського відділення МНС;
  • порушення вимог законодавства щодо призначення на керівні посади апарату Виконавчого комітету Вознесенської міської ради без відповідного досвіду та стажу роботи;
  • встановлення премій заступникам міського голови та начальникам управлінь та відділів у розмірі 195%;
  • невідповідність звіту використання коштів місцевого бюджету за зняття грифу «Для службового користування» з Генерального плану розвитку міста Вознесенська до 2031 року наявному стану справ. Кошти були використанні для розробки Плану зонінгу міста Вознесенська.

Але завдяки зверненням громадської організації «ВАРМД» були зняті грифи «Для службого користування» ще з 4-х матеріалів Генерального плану.

Ще одним позитивним підсумком впровадження проекту щодо моніторингу використання коштів міського бюджету м. Вознесенська є значна активізація громадських організацій та депутатів міської ради щодо питань прийняття, затвердження та виконання міського бюджету.

Дивний результат проекту:

2017 рік рішенням міської ради вдвічі збільшені премії міському голові та його заступникам (від 200% до 150%), що є теж результатом проекту, коли відповідні контролючі органи не знайшли порушень у Порядку преміювання керівних органів Вознесенської міської ради у зв’язку з тим, що в цьому Порядку не вказана вища межа премії, а вказана тільки нижча межа – не менше 10%.

В ході впровадження проекту:

1. Проведено 3 засідання робочої групи

2. Направлено 19 інформаційних запитів до установ та організацій міста Вознесенська,міста Миколаєва та міста Києва, до прокуратури міста Вознесенська, до Державної фіскальної служби, до інституту «Діпромісто» щодо використання коштів місцевого бюджету міста Вознесенська

3. Проведено 2 круглих столи з презентацією попередніх та заключних результатів проекту, підготовлені відповідні рекомендації міському голові.

4. Підготовлена брошура  за результатами моніторингу використання бюджетних коштів у Вознесенській міській раді.

Повідомила Голова «ГО «Вознесенська асоціація розвитку місцевої  демократії»,Тетяна Леонідівна Зелінська.

https://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=newssearch&cd=4&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiugr3678jRAhUHb5oKHQyVDOUQqQIIICgAMAM&url=http%3A%2F%2Fwww.prostir.ua%2F%3Fnews%3Du-pershomu-kvartali-2017-roku-vidbudetsya-derzhavnyj-finansovyj-audyt-vykonannya-byudzhetu-mista-voznesenska&usg=AFQjCNGcTH0GlR0XTeGacZ5Ey-XOAuquMA&sig2=ajFGB6DBAnITVBxBOXpm2g

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.