Не пропусти

Новий сайт податкової для людей з вадами зору та слуху.

http://blind.sfs.gov.ua/

Головне управління ДФС у Миколаївській області повідомляє платникам податків, що Державною фіскальною службою України у тестовому режимі запроваджено альтернативну версію власного веб-порталу для людей з вадами зору та слуху, користуватися якою можна з мобільних пристроїв.

Людям з особливими потребами можна перейти до альтернативної версії з головної сторінки веб-порталу за посиланням: http://blind.sfs.gov.ua/.

Складається сервіс з трьох підсистем. Перша – це версія для людей з вадами зору. Користувач має можливість збільшувати розмір літер тексту та обирати кольорові пари для літер та фону (синій-білий, чорний-білий). При цьому, розмір шрифту тексту, за винятком титрів, змінюється у межах до 200 відсотків, а візуальне представлення тексту має коефіцієнт контрастності не менше 5:1.

Друга підсистема розрахована для людей з вадами слуху. Так, у кожну сторінку сайту інтегровано звукові файли, які відтворюватимуть інформацію вказаних сторінок у вигляді синтезованого голосу для сприйняття користувачами на слух.

Третя підсистема – це блок текстового відображення звукової інформації, який дозволятиме адміністраторам сервісу публікувати стенограми матеріалів підрозділу веб-порталу ДФС «Медіа-центр-Відеогалерея».

http://mk.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/280958.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.