Не пропусти

Вознесенськ: з метою попередження травмування та загибелі людей на водних об’єктах рятувальники провели рейд по льоду.

s3vvcgykmiw

10 січня представники Вознесенського районного сектору Головного управління ДСНС України у Миколаївській області провели інформаційно-просвітницьку роботу на водних об’єктах, а саме: на річці Мертвовід та Південний Буг.

В рамках заходу співробітники ДСНС розповіли всім, з ким мали нагоду поспілкуватися, про основні небезпеки зимового періоду, в тому числі і небезпеку на льоду. Надали рекомендації щодо порядку дій у разі виникнення загрози потрапляння під лід. Також в ході рейду рятувальники розповіли про засоби, які використовуються для порятунку людей на льоду.

Загалом протягом заходу було охоплено близько 30 осіб, які отримали багато корисної та цікавої інформації. А на згадку про зустріч співробітники Служби порятунку подарували всім відвідувачам зимової річки інформаційно-просвітницькі листівки, буклети, а найменшим відвідувачам – наліпки з правилами безпечної поведінки.

Головне управління ДСНС України у Миколаївській області звертається до всіх громадян! Пам’ятайте, що крига є дуже небезпечною. Не важливо, яка температура повітря на подвір’ї та як довго на вулиці панує морозна погода. Лід може бути пошкодженим, крига замерзнути нерівномірно (біля берегу більш товста та тонша на середині водойму) тощо. Крім того, якщо ви все ж таки йдете на лід, не забувайте про основні правила безпеки. Не збирайтеся великою групою людей на одній частині льодового покриття, не бігайте по кризі, не перевіряйте її на міцність приграючи на одному місці тривалий час. Бережіть себе та своїх близьких! В екстрених ситуаціях телефонуйте до Служби порятунку «101»!

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.