Не пропусти

Чекаємо на реєстрацію безкоштовної електронної адреси КП «Водопостачання м.Вознесенська», для передачи абонентами показів лічильників.

screenshot_1screenshot_2

Ось так покази передають у інших містах (Миколаїв, Львів).

Скільки часу необхідно, новому директору КП «Водопостачання м. Вознесенська», щоб зареєструвати  безкоштовну електронну адресу, для передачи показів лічильників води? Невідомо.  Місто в передчутті нової кризи на   КП «Водопостачання м. Вознесенська».

Нещодавно, Вознесенськ сколихнув скандал з КП «Водопостачання м.Вознесенська», а саме нарахування платежів,  заднім числом підвищеного тарифу за водопостачання та водовідведення.

Спочатку  керівництво КП «Водопостачання м. Вознесенська», аргументувало свою позицію тим, що мовляв всім, хто не встиг передати покази лічильників,  було зроблено перерахунок заднім числом за спожитий обсяг послуги,  по більшому тарифу.

Багато вознесенців тоді обурювалось, «як можна передати покази лічильника по одному стаціонарному телефону, які постійно зайнятий».

Тодішнє керівництво підприємства виправдовувалось, мовляв у них лише шість контролерів. Однак, налагодити роботу в цьому питанні, так і не змогло.

Було б дивним наприклад, якщо інші міста України працювали та, як і Вознесенське підприємство.

У більшості міст покази лічильників води, приймають на електронну пошту, мобільні телефони , СМС та спеціальні скриньки в людних місцях. Все це робиться для того, щоб полегшати роботу контролерам та економити кошти. Контролери в таких містах приходять, здебільшого до громадян неплатників.

Дійсно скільки коштує, електронна поштова скринька- 0,00 грн., мобільний телефоний номер та ящик для прийому показів — трохи більше.

І тоді тисячі абонентів КП «Водопостачання м. Вознесенська», будуть надавати покази лічильників вчасно, а контролери отримають час для більш важливіших справ.

Проте, дивне нехтування вказаними вище сервісами КП «Водопостачання м. Вознесенська», наводить на думку, що можливо вчасне отримання показників лічильників від населення, не так важливе для підприємства.

Підприємство,  ніби то  розробляє «программу», яка потрібна була споживачам, ще вчора, а на безкоштовні сервіси не звертає уваги.

У КП «Водопостачання м. Вознесенська» не так давно з’явилась  електронна адреса ( voda.voz@mail.ru.), однак не для передачі показі лічильників.

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.