Не пропусти

Вознесенськ: рятувальники посилюють роботу, спрямовану на профілактику виникнення пожеж в житловому секторі!

os9jfd9lzd4

У зв’язку з погіршенням погодних умов на території області зростає ризик виникнення пожеж в житловому секторі, адже громадяни обігрівають своє помешкання та вмикають опалювальні прилади.

6 січня, з метою профілактики виникнення пожеж у побуті, рятувальники Миколаївщини провели ряд профілактичних заходів та поспілкувалися із мешканцями житлового сектору стосовно дотримання правил протипожежної безпеки. Заходи пройшли у Вознесенському та інших районах.

Співробітники Служби порятунку акцентували увагу громадян на основних причинах виникнення пожеж в житлі, серед яких порушення правил пожежної безпеки при експлуатації опалювальних приладів, перевантаження електромережі, паління в приміщенні, особливо у нетверезому стані тощо.

Фахівці розповідали про те, що не можна використовувати пошкоджені або несправні прилади опалення, печі, в яких засмічені димарі, електроприлади із пошкодженими дротами, розташовувати поряд із котлами або печами легкогорючі матеріали, сушити на них одяг тощо.

Також, співробітники Служби порятунку поспілкувалися із населенням стосовно правил поведінки в умовах погіршення погодних умов, застерегли від дальніх поїздок та від тривалого перебування на вулиці в умовах низьких  температур.

А всім, з ким мали нагоду поспілкуватися, рятувальники подарували інформаційно-просвітницькі листівки із зазначенням правил безпечної поведінки та екстреного номеру Служби порятунку «101»!

http://mk.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/10514.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.