Не пропусти

Вознесенськ: рятувальники спілкувались із громадянами стосовно правил безпеки на льоду.

4eb_ozj9_4o

6 січня співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області провели рейд щодо небезпеки льоду. Так, рятувальники навідалися до узбережжя р. Інгул у Центральному районі м. Миколаєва та на узбережжя річки Південний Буг у м. Вознесенськ, пройшли вздовж берегової зони та поспілкувалися із місцевими мешканцями та рибалками про правила безпеки на льоду. Рейдовики розповіли про небезпеку, яка може спіткати людину та як врятувати своє життя під час надзвичайних випадку, зазначили ознаки, які свідчать про ненадійність льодового покриття, серед яких його забарвлення, наявність тріщин тощо.

«Пересуваючись по льоду, треба обходити ділянки прикриті шаром снігу, можливі ділянки сильної течії, та теплі течії з промислових підприємств. Йти потрібно один за одним на відстані 5-6 метрів, пам’ятаючи що лід  блакитного кольору – найміцніший, а міцність сірого удвічі менша. Категорично забороняється перевіряти міцність льоду ударами ніг», — розповідали рятувальники громадянам.

Також, співробітники ДСНС подарували інформаційно-просвітницькі листівки кожному з ким мали нагоду поспілкуватися, та перевірили наявність рятувального оснащення, а саме мотузки або рятувального жилета на випадок проломлення льоду.

Головне управління ДСНС України у Миколаївській області закликає! Шановні громадяни, пам’ятайте та дотримуйтесь правил безпеки на льоду! Ні у якому разі не дозволяйте дітям виходити на лід без супроводу дорослих! Не наражайте життя на небезпеку! В екстрених ситуацій телефонуйте до Служби порятунку за номером «101»!

http://mk.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/10498.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.