Не пропусти

Рятувальники надали допомогу водіям у Вознесенському та інших районах.

Починаючи з ранку 6 січня на території Миколаївської області суттєво погіршилися погодні показники, що супроводжується снігопадом та поривчастим вітром.

З метою недопущення виникнення надзвичайних подій та ситуацій, пов’язаних із «проявами стихії» органи управління та сили цивільного захисту знаходяться в посиленому режимі несення служби та долучаються до ліквідації її наслідків.

Так, у м. Миколаєві та по області задіяна снігоприбиральна техніка, проводяться роботи по посипці автошляхів протиожеледними сумішами. Комунальні служби, правоохоронні органі та всі відповідні фахівці виконують покладені на них завдання, спрямовані на оперативне реагування на наслідки погодних умов.

Співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області надали допомогу в буксируванні легкового автомобіля, який зупинився на Інгульському мосту м. Миколаєва, також надали допомогу водіям рятувальники  у Березанському та Вознесенському районах .

О 16:00 з метою моніторингу оперативної обстановки по області та прийняття відповідних рішень відбудеться чергове засідання комісії обласного штабу із забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєзабезпечення населення в осінньо-зимовий період 2016/2017 років.

http://mk.dsns.gov.ua/ua/Nadzvichayni-podiyi/10508.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.