Не пропусти

Нові подробиці скандального призначення директором КП «Водопостачання м. Вознесенська» Вдовіченка О.Г.

screenshot_2 screenshot_1

Нові подробиці, скандального  призначення директором КП «Водопостачання м. Вознесенська»  Вдовіченка О.Г.

Виявилось також, що пан Вдовіченко О.Г. не тільки є директором двох підприємств, одного комунального (КП «Водопостачання м. Вознесенська»), іншого приватного (ТОВ ЮФ «ФЕМІДА ВОЗНЕСЕНСЬК» 40393075)  він також, відповідно до витягу ЄДРПОУ, офіційно здійснює зв’язок (є контактною особою) підприємства ТОВ «ФАВОРІТ ВОЗНЕСЕНСЬК » (39597782) з усіма іншими підприємствами.

Саме його телефон, що вказаний як офіційний телефон депутата Вознесенської міської ради, на сайті міської ради також, вказано в реєстрі ЄДРПОУ, як телефон для здійснення зв’язку з юридичною особою ТОВ «ФАВОРІТ ВОЗНЕСЕНСЬК.

ТОВ «ФАВОРІТ ВОЗНЕСЕНСЬК , займається наданням в оренду нерухомості.

Якщо, комерційне представництво інтересів підприємств, депутатом міської ради, що здійснює депутатську діяльність на громадських засадах, цілком можливе.

Чи можливе, сумісництво директорства в комунальному підприємстві та приватній фірмі і представництво комерційних інтересів інших компаній, питання цілком не риторичне?

http://voznesensk.org/material/56

 

О ОЛЕКСІЙ ГРИГОРОВИЧ аГромадянин України, народився 02.05.1974 р., освіта вища, член Політичної партії «Наш край», Безробітний, місце проживання: м.Вознесенськ, Миколаївська область партія «НаПолітична партія «Наш край»ш Політична партія «Наш край»край»

1 комментарий

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.