Не пропусти

Хто ще вірить в те, що нема корупції у діях влади

1

БЛОГ СЕРГЕЯ КОЛЕСНИКОВА


 

Хто ще вірить в те, що нема корупції у діях влади


 

Тому в мене є така впевненість, що через нового директора мер міста збирається …
Тільки що прочитав таку новину:»Скандал у благородном сімействі або директором КП «Водопостачання м. Вознесенська» призначено Вдовіченко О.Г., який є одночасно директором та засновником приватної фірми і депутатом міської ради».http://voznesenskonline.com.ua/?p=20752
Вказане КП є життєво важливим для міста. Щоб керувати ним треба мати вищу спеціальну освіту та чималий досвід роботи на теренах водопостачання та водовідведення.
Чому на посаду» двірника» Луков призначає конкурс, а на посаду директора стратегічно важливого КП «Водопостачання..» призначено директора ТОВ ЮФ «ФЕМІДА ВОЗНЕСЕНСЬК» без конкурсу.. Впевнений, що не фахівець потрібен меру, а зовсім інша людина.
Я мав можливість спостерігати за роботою голови Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку міста, підприємництва, бюджету та залучення інвестицій. Він завжди дотримується лінії мера.
Тому в мене є така впевненість, що через нового директора мер міста збирається непомітно від громадськості перекладати гроші з бюджету міста у свої кишені.
Саме цим можна пояснити і інше важливе призначення без конкурсу масовика -затійника заступнком мера. Тепер цей «фахівець» вирішує важливі питання життєдіяльності міста, у яких він не має жодного поняття. Але його призначено головою комісії, яка буде приймати кримінальні витрати у сумі 14,5 млн. І інші грошові потоки. Досвід в нього вже є — разом з мером вони вхже «освоїли» мільйон гривень на ремонті покрівлі міського ДК за рахунок наших «гробових».
Так хто ще вірить в те, що нема корупції у діях влади?
Я не знаю, погоджував мер з владою міста — депутатами свої призначення, чи ні. Але те, що такі призначення відбулися говорить про те, що містом керує слуга, а законна влада — лише кнопкодави.
«О жизни искренней,
О цели выспренней
Там мысль смешна.
Кипит там вечная.
Бесчеловечная
Вражда-война
За блага бренные…
Там души пленные
Полны греха.
На вид блестящая,
Там жизнь мертвящая
К добру глуха» 
(Н.А.Некрасов, «Кому на Руси жить хорошо», 1877)

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.