Не пропусти

П’ЯТЬ РОДИН ЗАГИБЛИХ УЧАСНИКІВ АТО ОТРИМАЮТЬ ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ В ВОЗНЕСЕНСЬКУ.

28 грудня міський голова Віталій Луков запросив рідних п’яти вознесенців, котрі загинули в 2014-2015 роках в зоні проведення АТО, виконуючи свій громадянський обов’язок.  Зустріч була призначена для того, щоб повідомити родинам, що міська влада виділила для них п’ять земельних ділянок під житлову забудову в центрі міста. Ділянки розміром 900 кв. м. кожна розташовані в районі харчосмакової фабрики.

Зустріч в кабінеті міського голови проходила за участіначальника Відділу містобудування та архітектури-головного архітектора міста Лейли Чорної та начальника Управління соціального захисту населення Ірини Шишляннікової.

Віталій Луков подякував матерям Володимира Гречаного, Сергія Карбівничого, Кості Костенка, Сергія Макарова за синів та дружині й доньці Олександра Бондаря за чоловіка і батька, які в буремний час стали на захист своєї Батьківщини і висловив надію, що ці, спеціально підібрані в центральній частині міста для родин земельні ділянки, є гідними пам’яті та героїчному внеску наших земляків, полеглих за українську землю і мирне майбутнє країни.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ВМР.

http://voznesensk.org/material/5176

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.