Не пропусти

Авось до добра не доведе або халтура в каналізації Вознесенська!

 

Кримінальне провадження. У листопаді-грудні 2015 року у м. Вознесенську проводилися аварійно-відбудовні роботи на каналізаційному колекторі. Роботи проводилися за рахунок резервного фонду Кабінету Міністрів України. Замовником виступав УКБ Миколаївської ОДА, а підрядником — ТОВ «Укргазифікація південь» 9.03.2016 року на сайті Національної поліції України https://www.npu.gov.ua/uk/publish/article/1842618 з’явилася інформація : Комерційна структура при проведенні аварійно-відбудовних робіт каналізаційного колектора встановила труби, що взагалі непридатні для використання. Гроші на їх придбання були виділені з бюджету. Відкрито кримінальне провадження за фактом розтрати…. Однак, згідно з проведеним дослідженням, обладнання не відповідає нормам ДСТУ, які зазначені у сертифікатах якості продукції. Встановлені товариством труби фактично непридатні для використання. 27.12.16 ми отримали відповідь з прокуратури Миколаївської області.щодо цього питання. У ній говориться, що слідчим управлінням ГУ Національної поліції у Миколаївській області відкрито кримінальне впровадження від 26.01.2015 за фактом незаконного заволодіння службовими особами ТОВ «Альянс» та ТОВ «Укргазифікація південь» у 2015 році грошовими коштами на суму близько 15 млн. гривень, отриманними на підставі безтоварних операцій з боку Управління капітального будівництва Миколаївської обладміністрації. На даний час досудове розслідування у кримінальному провадженні триває… Брати на баланс міста витрати на ремонт колектора у сумі 14,5 млн. гривень, знаючи, що зараз проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні, м’яко кажучи, не розумно. Більше того, слідчими встановлено, що труби фактично не придатні для використання.. А раз так, то що місто буде робити після того, як встановлені труби вийдуть з ладу? Де брати ще 14,5 млн. гривень? На сесії пропонувалося не поспішати з прийняттям витрат, але призначити контрольну депутатську комісію для вивчення цього питання. Однак, влада міста, у особі депутатів міськради, 23.12.2016 року під тиском мера (потенційного учасника кримінальної справи) навіть без гарантії виконавця робіт та без страховки прийняла витрати на баланс міста. Більше того, мер збирається оплачувати страховку з нашого карману.

Ось така вона, влада міста — депутати міської Ради: працюють на громадських засадах, ні за що не відповідають, майже нічого не роблять. А цим вміло користуються казнокради — чиновники, перетворивши більшість депутатського корпусу у покірних та бездумних кнопкодавів. Жоден з депутатів не заплатив би жодної копійки з свого карману за ремонт каналізації у своєму домі, знаючи, що підрядник проклав неякісні труби, та ще й вкрав при цьому 9 млн. гривень. Але громадські мільйони — не свої копійки. «Раз мер просить, треба задовільнити його прохання. Може й він потім мені допоможе (або вже щось допоміг)» Якщо не місцева влада-депутати будуть піклуватися про бюджет міста, то хто?. Кримінальне провадження відкрито . 26.01.2015 Кабмін виділив кошти протизаконно з ознаками корупції. http://www.ac-rada.gov.ua/doccatalog/document/16748378 «Сначала думали, что это дело уровня клерка райгосадминистрации, а потом, когда мы начали разматывать…», ( заява главного військового прокурора України Анатолія Матіоса . https://news.pn/ru/criminal/169195 Антикорупційна прокуратура відмовилась розглядати справу. Станом на 27.12.16 триває досудове розслідування.. Тобто, пройшов майже рік. А впійманого за руку злодія ще не довели навіть до суду. І те, що зробили депутати 23.12.16, дуже схоже на вдалу спробу злочинців — казнокрадів «сховати кінці у воду — вознесенську каналізацію. Так безкарно казнокради грабують державу і народ України. Так безвідповідально та бездарно працюють влада-депутати. Так захищає злодіїв від народу правосуддя в Україні.

Картинки по запросу халтура

Ще М.В. Гоголь писав: «… поставь нового чиновника для того, чтобы ограничить прежнего в его воровстве, значит сделать двух воров наместо одного…».. Створили антикорупційні бюро та Прокуратуру. Зарплати там близько 300000 гривень на місяць. Замість очікуваних 8 млрд. гривень на спец.рахунок від них отримано конфіскованих у казнокрадів ….аж 78 тисяч гривень https://news.pn/ru/money/168662 Висновок. Ми повинні дуже ретельно думати на наступних Виборах, кого ми вибираємо у Ради всіх рівнів. Тому що згідно з Конституцією України влада належить народу, а він делегує її депутатам. Хочемо жити, як люди, то не треба бути ідіотами (Давньогрецькою «ідіот» — персона, що не хоче брати участь у суспільному житті). » Українська демократія — це коли сотні б’ються за демократію на Майдані, тисячі воюють за демократію на фронті, а мільйони вибирають на демократичних виборах ублюдків, які садять до тюрьми перших і других, щоб доїти третіх»

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.