Не пропусти

Вознесенській МРЦ зайнятості, запрошує безробітних на семінари.

Вознесенський МРЦЗ

56501, м.Вознесенськ, вул. Жовтневої революції, 97

тел. (0-5134) 4-14-14, 4-54-81,4-50-29

Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості населення Безробітні 27.12.2016

09.00

 

Семінар «Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме» Безробітні 28.12.2016 11.00

 

Семінар «Легальна зайнятість» Безробітні 28.12.2016

11.00

Семінар «Підготовка резюме» Безробітні 29.12.2016

11.00

Відповідно до законодавства кожен громадянин має право звернутися до Державної служби зайнятості та отримати безкоштовно консультацію, відповідну інформацію, сприяння у пошуку роботи та спектр інших соціальних послуг .
Реєстрації, перереєстрації або обліку в Державній службі зайнятості підлягають громадяни, які звернулися до центрів зайнятості з метою отримання соціальних послуг.
Реєстрація безробітних, які звертаються за сприянням у працевлаштуванні проводиться незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування особи за умови пред’явлення:
— паспорта громадянина України або тимчасового посвідчення громадянина України;
— облікової картки платника податків (ідентифікаційний код);
— трудової книжки (цивільно-правового договору чи документа, який підтверджує період зайнятості);
— диплома або іншого документа про освіту,
— а в разі потреби також військового квитка.

Надання статусу безробітного
Відповідно до частини другої статті 43 Закону України «Про зайнятість населення» від 5 липня 2012 р. №5067-VI статус безробітного надається особам за їх особистою заявою у разі відсутності підходящої роботи з першого дня їх реєстрації у центрах зайнятості.
У разі наявності у день подання заяви про надання статусу безробітного пропозиції підходящої роботи особі, за попереднім узгодженням з роботодавцем, видається направлення на працевлаштування. Особа зобов’язана подати протягом семи календарних днів з дня отримання такого направлення центру зайнятості письмову відповідь роботодавця про працевлаштування або відмову у працевлаштуванні.
У разі прийняття центром зайнятості рішення про відмову у наданні статусу безробітного особа може повторно подати заяву про надання статусу не раніше ніж через сім календарних днів з дня прийняття такого рішення.
Особа під час реєстрації ознайомлюється з правами та обов’язками зареєстрованого безробітного.

Відвідування центру зайнятості
Зареєстровані безробітні зобов’язані відвідувати центр зайнятості, в якому вони зареєстровані, у визначений і погоджений з ними час з паспортом чи іншим документом, що посвідчує особу, та трудовою книжкою, дотримуватись письмових індивідуальних рекомендацій щодо сприяння працевлаштуванню. У разі зміни даних, що впливають на підбір підходящої роботи, або підстав для виплати матеріального забезпечення на випадок безробіття зареєстрований безробітний подає відповідні документи.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.