Не пропусти

Заступник прокурора області А. Жмура провів особистий прийом засуджених у Вознесенській виправній колонії

izobrajenie_008-1Керівництвом прокуратури області приділяється постійна увага стану забезпечення конституційних прав громадян у місцях несвободи. 
Так, у п’ятницю, 23 грудня 2016 року, заступник прокурора області Анатолій Жмура відвідав Вознесенську виправну колонію № 72, де провів особистий прийом засуджених. 
Питання, які турбували громадян, стосувалися положень кримінального процесуального законодавства України щодо підстав та порядку оскарження вироків судів, а також неповноти досудового розслідування кримінальних правопорушень. На всі питання надані ґрунтовні та детальні відповіді.
Поряд з цим, з метою з’ясування умов тримання громадян заступником прокурора області проведено обхід комунально-побутових та промислових приміщень установи, звернуто увагу на якість харчування та надання медичної допомоги засудженим. 
Окрім того встановлено, що один із засуджених цієї установи спричинив поранення в область черевної порожнини іншому засудженому. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження). Досудове розслідування триває.
http://myk.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=199047

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.