Не пропусти

Вознесенські ЗОШ № 2, № 7, № 10 — отримають по 10 комп’ютерів.

dsc_0165

З 19 грудня 2016 року Міністерство освіти і науки України  розпочало передачу загальноосвітнім навчальним закладам комп’ютерів, що були надані Китайською Народною Республікою відповідно до угоди між Урядами КНР і України.

За рахунок бюджетних коштів на ці ПК встановлено ліцензійні версії операційної системи Microsoft Windows 10 Professional, пакети офісного програмного забезпечення Microsoft Office та антивірусне програмне забезпечення. Крім того, у комп’ютери вбудовано механізми, що дозволять контролювати їх використання у сфері освіти і науки.

Розподіл персональних комп’ютерів по Україні здійснюється пропорційно до кількості учнів у кожному з регіонів, а в областях – згідно з потребами загальноосвітніх навчальних закладів (рішення обласних державних адміністрацій).

До Миколаївської області доставлено 613 комп’ютерів, які буде видано управлінням освіти райдержадміністрацій і міських рад 24 грудня 2016 року з 8 до 14 години у школі-інтернаті № 3 Миколаївської обласної ради за адресою вул. 1 Слобідська, 74.

м. Вознесенськ:

  • Вознесенська ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 2 – 10 комп’ютерів;
  • Вознесенська ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 10 – 10 комп’ютерів;
  • Вознесенська ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 7 – 10 комп’ютерів;

Вознесенський район:

  • Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка  – 15 комп’ютерів;
  • Прибужанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – 15 комп’ютерів;

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.