Не пропусти

Вознесенськ: рятувальники продовжують спілкуватися із рибалками, щодо небезпеки на льоду

З метою профілактики травмування та загибелі людей на водних об’єктах області в зимовий період, недопущення виникнення надзвичайних подій та ситуацій рятувальники Миколаївщини проводять профілактичні заходи по заледенілим річкам та ставкам.

Так, 23 грудня, пройшов рейд на території Вознесенщини. Співробітники Вознесенського міськрайонного сектору відвідали водні об’єкти міста та провели профілактичні бесіди із громадянами.

Рятувальники розповіли про випадки загибелі та порятунку людей на водних об’єктах нашої області, які трапились протягом 2016 року. Такі приклади стають окремим дієвим методом профілактики, так як саме реальні історії дозволяють замислитися над власною поведінкою. Співробітники Служби порятунку наголошували на тому, що перед тим, як йти до водойми слід взяти із собою мобільний телефон, рятівний жилет, мотузку та інші предмети, які можуть стати в нагоді у разі розколу льоду та виникнення надзвичайної події.

Враховуючи те, що на дворі утримуються мінусові температурні показники рятувальники Миколаївщини звертаються до любителів зимової риболовлі та нагадують: тонка крига — не надійна та підступна. Дотримуйтесь правил особистої безпеки, аби риболовля принесла лише гарні позитивні емоції та багатий улов, а не біду у родини.

http://mk.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/10212.html4hohsbljadi

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.