Не пропусти

Директор КП «Орбіта», Олександрівської селищної ради скоїв корупційне правопорушення

Директора Комунального підприємства «Орбіта», що підпорядковується Олександрівській селищній раді, та 14 квітня 2016 року уклав цивільно-правовий договір №2 від 14 квітня 2016 року з ОСОБА_2, яка є його донькою, та прийняв її на посаду водія асинізаторної машини КП «Орбіта» вантажної цистерни асенізаційної марки КО моделі 503 державний реєстраційний номерний знак 14335НИ, що належить до категорії «С1». ОСОБА_2, яка має посвідчення водія на право керування транспортними засобами котегорії «В», фактично виконувала покладені на неї обов`язки водія асинізаторної машини КП «Орбіта» та отримувала заробітну плату.

У ході судового розгляду прокуратурою повністю доведено вину особи у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1, ч. 2 ст. 172-7 (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) Кодексу України про адміністративні правопорушення. 

14 грудня 2016 року постановою Вознесенського міськрайонного суду посадовця визнано винним у вчиненні корупційного правопорушення та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу на суму 3 400 грн.

http://myk.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_t=rec&id=198435&fp=20

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.