19 ГРУДНЯ У ВОЗНЕСЕНСЬКУ — OPENDATA-ІНТЕНСИВ ВІД «ДАНИХ МІСТ»

vidkriti-dani-274x160

«Встигнути все за чотири години» — ось слоган OPENDATA-інтенсиву від «Даних міст» у Вознесенську, на який організатори запрошують охочих навідатися 19 грудня, о 12:00 до тренінгового центру «IQHUB» (вул.Пушкінська, 3/35).

Концепція заходу полягає в ідеї, що швидкий темп і цікаве заняття відкривають друге дихання і продукують неочікувані результати для учасників.  Чотиригодинний OPENDATA-інтенсив складатиметься із таких кейсів:

— нормативна база, що регулює в Україні політику відкритих даних;

— формати даних і машиночитність; — робота з OPENREFINE (чистка даних);

— дата-середовище: де шукати підтримку. Учасники отримають необхідний базовий набір знань і вмінь для початку роботи з відкритими даними.

У першу чергу захід буде корисний для працівників міських рад, які відповідальні за роботу з відкритими даним, активістів та містян, які цікавляться відкритими даними. Хочете взяти участь? Напишіть листа з контактною інформацією на нашу пошту aerbox@ukr.net, в темі листа зазначте «Хочу на інтенсив!». Вам на пошту надійде лист-підтвердження із детальнішою інформацією.

Подія організована в рамках «Відкритого виклику». Саме завдяки перемозі у цьому Конкурсі муніципалітет Вознесенськ виграв для міста право на низку ексклюзивних освітніх та практичних заходів з відкриття даних.  Нагадаємо, «Дані міст» — це opendata-ініціатива, співорганізаторами якої є Громадянська мережа ОПОРА (Україна) та TechSoup (Польща). Місія – докласти всіх зусиль, аби політика відкритих даних була успішно впроваджена в українських містах.

Ми відкриті до співпраці. Є питання чи пропозиції? Пишіть сюди: danimist@opora.org.ua. Наш сайт: danimist.org.ua.  Координатор у Вознесенську Олена Заворотченко, +380958941172

http://voz.gov.ua/material/6722

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*