18-ті Спортивні ігри школярів досягли свого фінішу

Дуже швидко спливає час навчального року. 18-ті Спортивні ігри школярів досягли свого фінішу.

Завершились змагання з баскетболу серед дівочих і юнацьких команд загальноосвітніх навчальних закладів міста в групі Б. Першість виявилася надзвичайно цікавою і напруженою. Дуже порадували команди дівчат ЗОШ №7, ЗОШ№4, і юнаки ЗОШ №7, НВК №3, які і стали призерами у спартакіаді. Першість серед юнаків і дівчат виграла команда ЗОШ №7, на другу сходинку п’єдесталу піднялася команда дівчат ЗОШ № 4, серед юнаків цю сходинку зайняли спортсмени НВК №3. На третьому місці серед хлопців і дівчат команда ЗОШ №2.

Сьогодні ми з впевненістю говоримо, що дівочий і юнацький баскетбол Вознесенська розвивається і тримає високу планку досягнень.

Бажаємо збірним командам юнаків і дівчат успішно виступити на обласних змаганнях з цього виду спорту.