Не пропусти

18 серпня 2017 року о 14.00 год. в приміщені Олександрівської селищної ради відбудеться 8 сесія 8 скликання

 Повідомлення депутатам  Олександрівської селищної ради !

18  серпня 2017 року  о 14.00 год. в  приміщені Олександрівської селищної ради  відбудеться 8 сесія 8 скликання.

Запрошуються всі депутати прийнняти участь у роботі ради .

Порядок денний:

УКРАЇН А

 

Олександрівська селищна рада

Вознесенського району Миколаївської області

 

Проект Р І Ш Е Н Н Я

від       cерпня   2017 року  №                                                      8   сесія    8 скликання

Про затвердження Стратегії розвитку

Олександрівської селищної ради 2017-2022

 

Розглянувши Стратегію розвитку Олександрівської селищної ради до 2022 року, розроблену Робочою групою зі стратегічного планування, створеною відповідно до розпорядження селищного голови від 03.03.2017р .№ 28,   з метою забезпечення сталого економічного та соціального розвитку Олександрівської селищної ради, відповідно до  статті 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про стимулювання розвитку регіонів», Закону України «Про засади державної регіональної політики», Постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року № 385 «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року»,  Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  від 31 березня 2016 року N 79 «Про затвердження Методики розроблення, проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації регіональних стратегій розвитку та планів заходів з їх реалізації», з урахуванням Стратегії розвитку Миколаївської області, Олександрівська селищна   рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити Стратегію розвитку Олександрівської селищної ради до 2022 року (додається).

2.Відділам, структурним підрозділам Олександрівської селищної ради, підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, громадським організаціям громади враховувати основні положення Стратегії при розробці бюджету, плану соціально-економічного розвитку громади та щорічних програм.

3.Робочій групі з управління та реалізації Стратегії Олександрівської селищної ради здійснювати заходи відповідно до розробленого плану роботи.

  1. Секретарю Олександрівської селищної ради забезпечити оприлюднення Стратегії розвитку на офіційному сайті Олександрівської селищної ради ради.
  2. Контроль за виконанням рішенням покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету , соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв»язку та сфери послуг та першого заступника селищного голови.

Селищний голова                          М.М. Бензар

Україна

ОЛЕКСАНДРІВСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ     ВОЗНЕСЕНСЬКОГО   РАЙОНУ

                                            Проект        Р І Ш Е Н Н Я 

Від   серпня  2017 року №                                                                                              8 сесія 8 скликання

Про затвердження Програми

соціально – економічного розвитку

Олександрівської селищної ради

на 2017 рік

Розглянувши інформацію  помічника селищного голови з питань соціально – економічного розвитку   Буши В.О. про основні завдання соціально — економічного розвитку Олександрівської селищної ради( ОТГ) на 2017 рік та керуючись п.22 статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»

ОЛЕКСАНДРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Програму соціально – економічного розвитку Олександрівської селищної ради на 2017 рік.( Нова редакція)

/ Програма додається/

2.Вважати таким що втратило чинність  рішення Олександрівської селищної ради   №3 від 2 березня 2017 року 3 сесії 8 скликання.

  1. Контроль за виконання  даного рішення  покласти на постійну комісію з питань планування , фінансів, бюджету та соціально – економічного розвитку , промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку  та сфери послуг

Селищний голова                                                                                       М.М.Бензар

      УКРАЇН А

          Олександрівська селищна рада

Вознесенського району Миколаївської області

 

Проект Р І Ш Е Н Н Я

від       cерпня   2017 року  №                                                                                                    8   сесія    8 скликання

Про покращення надання комунальної послуги

«Забезпечення якісною питною видою жителів

Олександрівської ОТГ»

Відповідно до ст. 26, 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи протокол зустрічі представників програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)» з представниками Олександрівської селищної ради, з метою покращення місцевого водопостачання,  сесія Олександрівської селищної ради

Вирішила:

  1. Затвердити комунальну послугу, яку потрібно удосконалити (посилити) – «Покращення надання послуги по забезпеченню якісною питною водою жителів Олександрівської ОТГ»
  2. Затвердити склад робочої групи з розробки плану покращення надання послуг по забезпеченню якісною питною водою жителів Олександрівської ОТГ відповідно до Розпорядження селищного голові від 14.07.2017р. № 87-р. ( Додається)
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин, охорони природи, питань житлово-комунального господарства та комунальної власності.

Селищний голова                                                    М.М. Бензар

УКРАЇН А

 

Олександрівська селищна рада

Вознесенського району Миколаївської області

 

Проект Р І Ш Е Н Н Я

 

 від       cерпня   2017 року  №                                                 сесія    8 скликання

Про затвердження Положення про

бюджетування за участі громадськості

(Бюджет участі) Олександрівської селищної ради

Відповідно до пункту 25  статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою розвитку демократичного суспільства, удосконалення діалогу між владою і громадою, створення та підтримки повноцінного громадського простору, активізації місцевих ініціатив жителів Олксандрівської об’єднаної територіальної громади щодо участі у бюджетному процесі на основі впровадження інноваційних механізмів залучення громадськості до розподілу коштів міського бюджету для вирішення соціально значущих питань, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.                Затвердити Положення про запровадження бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) Олександрівської селищної ради (далі – Положення), що додається.

2.                Встановити, що при  формуванні бюджету на наступні бюджетні періоди щорічно у рамках Бюджету участі у проекті бюджету у межах відповідних бюджетних програм передбачаються кошти для реалізації громадських проектів, відібраних відповідно до Положення. Обсяг цих коштів не може бути зменшений або перерозподілений при прийнятті  бюджету селищною радою.

3.                Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів, економіки, інвестицій та регуляторної політики .

4.

Селищний голова                                  М.М. Бензар

ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення Олександрівської селищної ради ___ серпня 2017 року №

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*