15 соток під «ОЛІМПОМ» замість оренди дозволять викупити за 417875 грн.

screenshot_2

Рішення планується прийняти 22.12.2017р.
УКРАЇНА
ВОЗНЕСЕНСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
 Від _________ 2017 р. № _______                                                __ сесія скликання
м. Вознесенськ

Про продаж земельної ділянки

несільськогосподарського призначення

по вул. Центральна, 25 а

 

Розглянувши звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, звернення фізичної особи – підприємця Сущенка В.П., відповідно до статей 12, 81, 116, 122, 127, 128 Земельного кодексу України, статті 5 частини другої статті 13 Закону України «Про оцінку земель», рішень Вознесенської міської ради від 23.02.2007 року № 11 «Про регулювання цін викупу земельних ділянок у м. Вознесенську», від 17.02.2017 року № 24 «Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за адресою вул. Центральна, 25а», керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вознесенська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Погодити Звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що знаходиться в користуванні на умовах оренди фізичної особи – підприємця Сущенка Валентина Петровича, цільове призначення якої (В.03.07) – землі житлової та громадської забудови, для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування, кадастровий номер земельної ділянки 4810200000:11:030:0011, площею 0,1478 га, що розташована за адресою: м. Вознесенськ, вул. Центральна, 25а.

 

 1. Затвердити ціну викупу земельної ділянки несільськогосподарського призначення, кадастровий номер 4810200000:11:030:0011, за цільовим призначення (В.03.07) – землі житлової та громадської забудови, для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування, що розташована за адресою: м. Вознесенськ, вул. Центральна, 25а, площею 0,1478 га, в розмірі 417875,00 грн. (Чотириста сімнадцять тисяч вісімсот сімдесят п`ять гривень 00 коп.).

 

 1. Продати фізичній особі-підприємцю Сущенку Валентину Петровичу земельну ділянку несільськогосподарського призначення, кадастровий номер земельної ділянки 4810200000:11:030:0011, за цільовим призначенням (В.03.07) – землі житлової та громадської забудови, для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування, площею 0,1478 га, що розташована за адресою: м. Вознесенськ, вул. Центральна, 25а, за ціною: 417875,00 грн. (Чотириста сімнадцять тисяч вісімсот сімдесят п`ять гривень 00 коп.) та визначити термін сплати – 30 (тридцять) календарних днів з моменту нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу.

 

 1. Управлінню комунальної власності Вознесенської міської ради вжити заходів з укладання з фізичною особою-підприємцем Сущенком Валентином Петровичем договору купівлі-продажу земельної ділянки.

 

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, землекористування та екології (Вуїв О.В.).

 

Міський голова                                                                                          В.Д.Луков

11 комментарии

 1. Васыль

  15 штук баксов, за таку нєдвіжимость, та ще в центрі города це сщитай почті подарили, щас жилий дом в конце болгарки дороже стоє, а тут комерчіска нєдвіжимость та ще в самому центрі города і за такі бабкі! Капєц! Там смєло цену умножить на 2 можно, хотя вона може і умножина на 2 с учьотом отката.

 2. БЫВАЛЫЙ

  Вот так Луков со своими депутатами продают землю за бесценок в центре города. Громада, смотрите на этот безпредел и думайте о тех ,кого вы выбрали защищать ваши интересы.

 3. Васыль

  Поки наша месна апазіция в Києві Мішкі Сакашвілі в рот заглядає у них під носом Луков таку абарутку робе шо просто капєц!

 4. БЫВАЛЫЙ

  Якби нашої малочисельної опозиції допомагали люди та такі як диванний Василь, то щось може й змінилося. А патякати із-за угла кожен може.

 5. Наблюдатель

  А Васыль то прав!)) пока вы там херней страдаете не пойми за что, у вас тут Луков такие вещи проворачивает)) но у вас же только Порошенко во всем виноват) он в Вознесенске асфальт не докладывает, он бюджет дерибанит, это Порох мать его, закатывает миллионы в велодорожку, это все шоколадный барига землю за бесценок продаёт, это все Рошен хочет МАФами застроить Вознесенск! За что боретесь, грузиоционеры? С такой оппозицией и врагов не нужно! Где ваши депутаты в ключевых вопросах о перевозках, о закупках в садиках и школах, в солнечной станции, в дорогах и т.п.? В палатках в Киеве, Саакашвилю вызволяют, мерзнут и тупорылые стишки читают! Сдайте мандаты и не позорьтесь… Хоть бы раз попытались трибуну заблокировать, сидите с языками сами знаете где! Леварюцию нам подавай! Скучно нам…

 6. БЫВАЛЫЙ

  Блокиратор трибуны хренов. Прийди на сессию,посмотри что там творится и помоги тем нескольким депутатам , которые в лицо лукавому говорят что он вор и в руководстве собралась педбанда. Ну да пиз—ть проще под ником , не так рискованно.

 7. Васыль

  БЫВАЛЫЙ, та в нас апазіция не чім не лучше власті, шо у Соі шо Кандрата єсть своі скілети в шкафах, це не ті люди, які можуть навести порядок в городе, я не поддержую ні одних ні других.

 8. БЫВАЛЫЙ

  Василь,скелети є практично у кожної людини , але які? У лукавого такі скелети з 2000-х років (школа інтернат та ін.) приховані в шкафу , що мама не горюй. І це йому геть не заважає бути мером , вчити деяких депутатів життю ,щось розповідати про честність та порядність,не моргаючи глазом,їздити по вухах людей. Так що , з такими скелетами як у лукавого , треба йти у відставку та виїзджати з міста, а він керує громадою. А ви тут розповідаєте про якісь скелети.Та у опозіціонерів скелетів разом взятих менше ніж у лукавого.

 9. БЫВАЛЫЙ

  Хочу зазначити , що та опозиція, яку Василь зазначив, хоть щось робить, на відміну від провладних депутатів та різного виду критиканів.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*