Не пропусти

13 лютого в с. Таборівка під час пожежі в житловому будинку загинув чоловік

Рятувальники Миколаївщини нагадують жителям області правила пожежної безпеки у побуті.

screenshot_3

Профілактика вогневих випадків у побуті — один з пріоритетних  напрямків діяльності Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Зважаючи на причини пожеж, рятувальники під час інформаційно- роз’яснювальної роботи з громадянами спілкуються про те, що взимку необережне поводження з вогнем під час паління, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електрообладнання і печей, нерідко стають причинами займання в помешканнях.
Так, 13 лютого за адресою: провулок Північний с. Таборівка Вознесенського району під час пожежі в житловому будинку загинув чоловік 1951 р.н. Сусідка, що помітила дим з помешкання, попрямувала до оселі й виявила тіло одиноко мешкаючого пенсіонера. До місця події підрозділи ДСНС не викликались.
Шановні гості та жителі нашого краю! Головне управління ДСНС України у Миколаївській області надає рекомендації щодо дотримання протипожежного стану в домівках, а саме:

— не паліть у ліжку;
— слідкуйте за станом та справністю електромережі;
— перевіряйте газове та пічне опалення на предмет пошкоджень чи порушень;
— коли йдете з дому не забудьте вимикати обігрівачі, телевізори, праски, тощо;
— не залишайте малолітніх дітей без нагляду та не дозволяйте їм бавитися сірниками, запальничками, свічками, тощо;
— намагайтеся уникати перевантажень електричної мережі, не вмикайте одночасно декілька потужних побутових електроспоживачів.

Пам’ятайте, непогашена цигарка, несправна розетка, залишений без нагляду обігрівач і пожежа вмить охопить домівку! Тож зробіть усе можливе для збереження власного життя та здоров’я рідних і близьких. У разі екстреної ситуації звертайтеся за номером Служби порятунку 101!

ГУ ДСНС України у Миколаївській області

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*