Не пропусти

Вечір — вшанування «Героям слава! Вічна пам’ять» в бібліотеці №1

Герої не вмирають, а живуть!

Їх імена лишаються із нами.

Нехай Господь благословить наш путь

До миру й спокою в відновленій державі.

Щороку 21 листопада в нашій країні відзначають День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента України Петра Порошенка у 2014. Цього дня українці віддають шану патріотизму й мужності громадян, що стали учасниками Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013–2014 років, піднялися на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи і з метою виховання патріотизму молоді 21 листопада в бібліотеці №1 КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська» був проведений Вечір — вшанування «Героям слава! Вічна пам’ять».

На захід були запрошені учні Вознесенського професійного аграрного ліцею, разом з вихователем гуртожитку Андрусенко А.Б.

Працівники бібліотеки Барановська Р.В. та Євстратьєва Н.М. розповіли студентам , що в історії України було багато трагічних періодів та подій. В наш час в історію увійшла ще одна подія – Майдан, який змінив нашу державу, наш народ і наше життя. В такі трагічні періоди завжди на захист своєї землі, своєї держави ставали кращі представники українського народу. Борців Майдану об’єднало бажання жити у вільній країні, з справедливим та світлим майбутнім. За ці ідеали на Майдані пролилася кров. Так з’явилася Небесна сотня – це патріоти, які віддали життя за свої переконання. І тепер для народу України є святим обов’язком гідно вшановувати Героїв.

Бібліотекар абонементу Даниленко Н. В. зачитала вірші присвячені героям України, а прослухані пісні викликали у присутніх сум та сльози.

Наприкінці заходу студенти вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні та загиблих в зоні АТО хвилиною мовчання і запалили свічку, як данину тим, хто навічно пішов від нас захищаючи Незалежну Україну, хто заради торжества справедливості жертвував собою.

Події останніх років ставлять перед бібліотеками завдання: патріотичне виховання підростаючого покоління. Готуючись до відзначення Дня Гідності та Свободи, в читальній залі бібліотеки №1 оформлена книжкова виставка «Героям присвячуємо!», на абонементі розгорнута книжково – ілюстративна викладка «За честь, за долю, за українську волю». Працівники бібліотеки привертають увагу відвідувачів до цих виставок та проводять біля них патріотично-інформаційні бесіди «Революція Гідності та Свободи». Під час бесіди йдеться мова про революційні події та патріотів України, які не пошкодували свого життя заради Свободи.

Революція Гідності не завершилася, вона продовжується на сході нашої країни. Саме завдяки мужності українських військових там, ми зараз можемо спокійно жити тут. Ми віримо в перемогу наших воїнів, які з почуттям гідності, патріотизму нині воюють на сході України, захищаючи її територіальну цілісність.

Бібліотека №1

КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська

http://voz.gov.ua/material/6599

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*