Можливість працевлаштування для майбутніх випускників Вознесенського професійного аграрного ліцею

Професії офіціанта та бармена належать до числа найбільш давніх. На багатьох зображеннях сивої давнини можна зустріти образи та силуети людей, які подають їжу чи напої на стіл. Напевно, це були перші офіціанти та бармени.

23722420_1969341136617649_8710601347452425518_n23658495_1969341229950973_4783715682212988562_n
Сьогодні ці професії стали дуже поширеними, адже жоден ресторан, кафе чи бар не може обійтися без кваліфікованого бармена та офіціанта. Святкування знаменних дат, прийоми видатних осіб, підписання угод передбачає спілкування за урочистім столом і неможливе без людей, які беруть активну участь у обслуговуванні трапези.
У Вознесенську професії бармена та офіціанта можна здобути у Вознесенському професійному аграрному ліцеї. Саме сьогодні, 20 листопада 2017 року в приміщенні ліцею майже фахівці, хлопці та дівчата захищали практику за обраними професіями. Вознесенський міськрайонний центр зайнятості не залишився осторонь цієї події, і організував невеличкий ярмарок кар’єри. З метою укомплектування вакантних посад офіціанта та бармена для фізичної особи – підприємця Феняк Інни Миколаївни начальник відділу активної підтримки безробітних Вознесенського МРЦЗ Гаврилова Інна Миколаївна та представник роботодавця Нерянова Ганна Сергіївна розповіли присутнім про можливість працевлаштування у кафе «V-клуб». Серед молоді, кого зацікавила така можливість – двоє дівчат та хлопць. Їм було запропоновано залишитись для подальшої співбесіди. Спілкуючись з претендентами, Ганна Сергіївна розповіла про можливість стажування та умови подальшого працевлаштування. Вона нагадала претендентам, що офіціант та бармен це ті співробітники, які увесь час знаходяться на ногах, часто доводиться переносити важкі таці з їжею, посудом, напоями. Тому ці професії потребують від людини значної фізичної витривалості.
Кожний робочий день офіціанта та бармена – це низка психологічних контактів з відвідувачами. Тож вони повинні вміти легко і вільно вступати в контакти з різними людьми, за всіх обставин бути ввічливими, тактовними, приємними у спілкуванні. Якість роботи офіціанта визначається перш за все за його вмінням діяти без зайвого шуму (метушні). Чим акуратніше, тихіше та спокійніше працює офіціант, тим вище цінується його праця. Як правило, барменів готують із кращих висококваліфікованих офіціантів. Вони повинні знати основні правила етикету і мати хороші манери, тобто вміти виявляти повагу та увагу до гостя.
Щиро сподіваємось, що ця зустріч принесе юнакам та дівчатам таку бажану можливість працевлаштуватись за набутою професією, роботодавцям – гарних і сумлінних співробітників. А Вознесенський міськрайонний центр зайнятості, завжди відкритий до співпраці, і надалі продовжуватиме свою роботу та допомагатиме громадянам міста та району реалізувати своє право на працю.

https://www.facebook.com/vozmrcz/?hc_ref=ARR5diS1NUvzwbjAEBpEWac2C1SzClF96BQoWzBwl2Xu28Z7Ncg0yFo2-OUxfj2XlJk

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*