Не пропусти

04 вересня 2017р. о 16-00 скликається позачергова тридцять дев’ята сесія Вознесенської міської ради

УКРАЇНА

ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 29 серпня 2017 року № 109-р

м. Вознесенськ

Про скликання позачергової тридцять

дев’ятої сесії Вознесенської міської

ради сьомого скликання

Відповідно до частини першої, шостої статті 28 Регламенту Вознесенської міської ради сьомого скликання, затвердженого рішенням Вознесенської міської ради від 30 ли-стопада 2015 року № 1 (в редакції рішення Вознесенської міської ради від 24.03.2017 №2), керуючись пунктом 8 частини четвертої статті 42, частинами четвертою та дев’ятою статті 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Скликати позачергову тридцять дев’яту сесію Вознесенської міської ради сьо-мого скликання 04 вересня 2017 року о 16-00 в сесійній залі Виконавчого комітету Возне-сенської міської ради.

2. До порядку денного включити такі питання:

Про затвердження змін до Програми соціально-економічного розвитку м. Возне-сенська на 2017 рік;

Про затвердження змін до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Вознесенськ на 2017 рік;

Про внесення змін до рішення Вознесенської міської ради від 23 грудня 2016 року № 4 «Про бюджет міста Вознесенська на 2017 рік»;

Про списання з балансу Комунального підприємства «Водопостачання м.Вознесенська» дюкерів;

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання в оренду земельної ділянки фізичній особі-підприємцю Ткаченку Д.А.

3. Попередній розгляд питань провести на спільному засіданні постійних комісій міської ради: з питань соціально-економічного розвитку міста, підприємництва, бюдже-ту та залучення інвестицій; з питань комунальної власності, житлово-комунального го-сподарства та енергозбереження; з питань містобудування, землекористування та еко-логії; з питань охорони здоров’я, соціальної політики, освіти, культури, молоді та спор-ту; з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку та зв’язків з громадські-стю – 04 вересня 2017 року о 14.30 у сесійній залі Виконавчого комітету Вознесенської міської ради.

4. Відділу забезпечення депутатської діяльності та сприяння розвитку місцевого самоврядування апарату Виконавчого комітету Вознесенської міської ради оприлюднити

це розпорядження у газеті «Новини Вознесенська: день за днем», загальному відділу апарату Виконавчого комітету Вознесенської міської ради — розмістити на інформацій-ному інтернет-порталі міста Вознесенська.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря Вознесен-ської міської ради Торжинську Л.М.

Міський голова /підпис/ В.Д.Луков

Згідно з оригіналом:

Начальник загального відділу Н.А.Охрімчук

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*