Не пропусти

Привітання Олексія Савченка з нагоди Дня захісника України, Покрови Пресвятої Богородицi та Українського козацтва

Воїни Русі-України, лицарі Костянтина Острозького, козаки Петра Сагайдачного, Богдана Хмельницького та Івана Мазепи, вояки Дієвої армії Української Народної Республіки, воїнів Антигітлерівської коаліції часів Другої світової війни, вояки Української Повстанської Армії, Герої Небесної Сотні, учасники Антитерористичної операції та Операції Об’єднаних Сил на Сході України.
У кожному поколінні бойовий дух славетних воїнів викликає вдячність співвітчизників, захоплення союзників і страх у ворогів. І сьогодні, завдяки принциповій позиції Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України, Президента Петра Порошенка ми продемонстрували всьому світові, що Українське Військо вміє і здатне захистити державу і викликає високу повагу наших зарубіжних партнерів.
День захисника — це свято всіх, хто любить Україну. День тих, хто тілом, серцем і душею відчув свою відповідальність і причетність до оборони нашої держави від агресорів та окупантів.
Я дякую кожному воїну за звитягу, героїзм, високий професіоналізм, за справжній український бойовий дух, які вони щоденно проявляють під час захисту свободи, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.

Олексій САВЧЕНКО,
голова Миколаївської облдержадміністрації

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.