Не пропусти

Николаевский мэр сделал заявление по взятке работников Департамента по борьбе с коррупцией

«Неприємно, соромно, огидно, але факт є фактом. Всіх і кожного в даному департаменті я попереджав особисто про те, що це має бути найчистіший структурний підрозділ в міськраді, і про наслідки порушення цієї умови. Нажаль, дехто не дослухався. Тому я розцінюю сьогоднішню ганебну подію як удар і виклик особисто мені, а тому не пробачу», — написал мэр.

Кроме того он сообщил, что на 15 ноября в мэрии назначено совещание, на которое приглашены все руководители департаментов, управлений и отделов.

«Я попереджаю всіх, хто не витримує спокуси: часи, коли хтось когось прикривав чи захищав, давно пройшли. Більше того – я буду максимально сприяти правоохоронцям в розслідуванні сьогоднішнього злочину, і в подальшому, якщо доведеться, буду їм допомагати в виявленні всіх, хто в будівлі міської ради вирішив торгувати повноваженнями, які ми їм надали! Співробітники поліції мають знати – в цій справі я їх союзник та помічник. Для мене це питання принципу та особистої гігієни. Треба буде посадити своїх друзів, як це робив Лі Куан Ю в Сінгапурі – без вагань посадимо!», — резюмировал Сенкевич.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.