Не пропусти

Кандидаты в народные депутаты Украины получили эфирное время на региональном телеканале в Николаевской области (UA: Первый)

Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного Виборчого округу №128 оприлюднила постанову №20.

«Про затвердження результатів жеребкування щодо черговості надання політичним партіям, кандидатам у народні депутати України, що зареєстровані у одномандатних виборчих округах №№127,128,129,130,131,132 ефірного часу для проведення передвиборної агітації, на регіональних телеканалах, що здійснюватиметься філіями Національної суспільної радіокомпанії України».

«З метою визначення черговості надання партіям – суб`єктам виборчого процесу та кандидатам у депутати, зареєстрованих в одномандатних округах, відповідно до частини шостої статті 72, керуючись частиною вісімнадцятою статті 107 Закону України «Про вибори народних депутатів України», а також згідно Постанов ЦВК від 6 жовтня 2014 року №1492, та від 2 липня 2019 року №1417 окружна виборча комісія №128
постановляє:

  • Затвердити результати жеребкування щодо черговості надання політичним партіям, кандидатам у народні депутати України, що зареєстровані у одномандатних виборчих округах № 127,128,129,130,131,132 ефірного часу для проведення передвиборної агітації, на регіональних телеканалах, що здійснюватиметься філіями Національної суспільної телерадіокомпанії (додаток 1).
  • Довести дану постанову до відома ЦВК, шляхом розміщення на офіційному сайті ЦВК.
  • Довести дану постанову до відома суб`єктів виборчого процесу, шляхом розміщення її тексту на дошці офіційних матеріалів окружної виборчої комісії».
  • Додаток №1 до постанови №20 окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу №128

    Дата

    Час

    Округ

    Суб’єкт

    1

    06.07

    19:00-19:20

    131

    Кондратєнков Юрій Миколайович

    2

    06.07

    19:22-19:42

    128

    Хачатуров Артем Едуардович

    3

    06.07

    19:44 -20:04

    Політична партія «СИЛА ЛЮДЕЙ»

    4

    06.07

    20:06 – 20:26

    127

    Козир Борис Юрійович

    5

    06.07

    20:28 – 20:48

    128

    Дворник Анатолій Анатолійович

    6

    06.07

    20:50 – 21:10

    131

    Ярошевич Олег Андрійович

    7

    06.07

    21:12 – 21:32

    129

    Шевченко Олександр Олександрович

    8

    06.07

    21:36 — 21:56

    Політична партія «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»

    9

    07.07

    19:00-19:20

    130

    Коваль Людмила Іванівна

    10

    07.07

    19:22-19:42

    131

    Невеселий Владислав Валерійович

    11

    07.07

    19:44 -20:04

    128

    Малярчук Ольга Іллівна

    12

    07.07

    20:06 – 20:26

    130

    Коровій Дмитро Леонідович

    13

    07.07

    20:28 – 20:48

    131

    Андрійцев Богдан Вікторович

    14

    07.07

    20:50 – 21:10

    132

    Корнацький Аркадій Олексійович

    15

    07.07

    21:12 – 21:32

    132

    Політична партія «ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ»

    16

    07.07

    21:36 — 21:56

    132

    Підберезняк Вадим Іванович

    17

    08.07

    19:00-19:20

    127

    Горбачов Олександр Сергійович

    18

    08.07

    19:22-19:42

    127

    Садрідінов Тахір Шамсідінович

    19

    08.07

    19:44 -20:04

    131

    Чорноморов Артем Олегович

    20

    08.07

    20:06 – 20:26

    130

    Підпала Ірина Валентинівна

    21

    08.07

    20:28 – 20:48

    Політична партія «ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ»

    22

    08.07

    20:50 – 21:10

    129

    Красівський Сергій В’ячеславович

    23

    08.07

    21:12 – 21:32

    Політична партія «ПАТРІОТ»

    24

    08.07

    21:36 — 21:56

    129

    Жолобецький Олександр Олександрович

    25

    09.07

    19:00-19:20

    131

    Танасов Сергій Іванович

    26

    09.07

    19:22-19:42

    130

    Кривцова Валентина Станіславівна

    27

    09.07

    19:44 -20:04

    Політична партія «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

    28

    09.07

    20:06 – 20:26

    Політична партія «СИЛА І ЧЕСТЬ»

    29

    09.07

    20:28 – 20:48

    131

    Григорян Ерік Юрійович

    30

    09.07

    20:50 – 21:10

    Політична партія «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

    31

    09.07

    21:12 – 21:32

    130

    Вадатурський Андрій Олексійович

    32

    09.07

    21:36 — 21:56

    Політична партія «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ФАКЕЛ»

    33

    10.07

    19:00-19:20

    132

    Дирдін Максим Євгенович

    34

    10.07

    19:22-19:42

    130

    Негулевський Ігор Петрович

    35

    10.07

    19:44 -20:04

    127

    Петров Олег Дмитрович

    36

    10.07

    20:06 – 20:26

    130

    Пляка Сергій Валерійович

    37

    10.07

    20:28 – 20:48

    3

    Політична партія «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА»

    38

    10.07

    20:50 – 21:10

    127

    Рєпін Олександр Володимирович

    39

    10.07

    21:12 – 21:32

    Політична партія «ПАРТІЯ ШАРІЯ»

    40

    10.07

    21:36 — 21:56

    127

    Алєксєєнко Іван Олександрович

    41

    11.07

    19:00-19:20

    129

    Таранова Світлана Володимирівна

    42

    11.07

    19:22-19:42

    130

    Донченко Олена Віталіївна

    43

    11.07

    19:44 -20:04

    131

    Лівік Олександр Петрович

    44

    11.07

    20:06 – 20:26

    130

    Думановська Інна Миколаївна

    45

    11.07

    20:28 – 20:48

    127

    Курганський Григорій Миколайович

    46

    11.07

    20:50 – 21:10

    131

    Лавренов Данило Андрійович

    47

    11.07

    21:12 – 21:32

    Політична партія «СОЦІАЛЬНА СПРАВЕДЛИВІСТЬ»

    48

    11.07

    21:36 — 21:56

    Політична партія «НЕЗАЛЕЖНІСТЬ»

    49

    12.07

    19:00-19:20

    132

    Сабліна Наталія Володимирівна

    50

    12.07

    19:22-19:42

    128

    Крупенко Костянтин Валентинович

    51

    12.07

    19:44 -20:04

    Політічна партія «АГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ»

    52

    12.07

    20:06 – 20:26

    127

    Берсан Андрій Павлович

    53

    12.07

    20:28 – 20:48

    128

    Гукасян Спартак Едуардович

    54

    12.07

    20:50 – 21:10

    132

    Кукуруза Олександр Вячеславович

    55

    12.07

    21:12 – 21:32

    131

    Бондаренко Олена Анатоліївна

    56

    12.07

    21:36 — 21:56

    129

    Ніколенко Анатолій Анатолійович

    57

    13.07

    19:00-19:20

    128

    Курченко Жанна Назарівна

    58

    13.07

    19:22-19:42

    129

    Кочмар Валерій Андрійович

    59

    13.07

    19:44 -20:04

    127

    Петров Анатолій Георгійович

    60

    13.07

    20:06 – 20:26

    131

    Покровський Роман Леонідович

    61

    13.07

    20:28 – 20:48

    132

    Глушко Тимур Вікторович

    62

    13.07

    20:50 – 21:10

    129

    Лебідь Андрій Васильович

    63

    13.07

    21:12 – 21:32

    132

    Волошин Сергій Сергійович

    64

    13.07

    21:36 — 21:56

    129

    Миколайчик Сергій Володимирович

    65

    14.07

    19:00-19:20

    131

    Чорноморець Іван Іванович

    66

    14.07

    19:22-19:42

    Політична партія «СИЛА ПРАВА»

    67

    14.07

    19:44 -20:04

    132

    Медведчук Михайло Анатолійович

    68

    14.07

    20:06 – 20:26

    128

    Толпекін Андрій Анатолійович

    69

    14.07

    20:28 – 20:48

    130

    Фроленко Володимир Олександрович

    70

    14.07

    20:50 – 21:10

    127

    Покровська Ольга Геннадіївна

    71

    14.07

    21:12 – 21:32

    127

    Єнтін Владислав Олегович

    72

    14.07

    21:36 — 21:56

    129

    Лєпішев Олексій Олександрович

    73

    15.07

    19:00-19:20

    Політична партія «РУХ НОВИХ СИЛ МИХАЙЛА СААКАШВІЛІ»

    74

    15.07

    19:22-19:42

    127

    Дятлов Володимир Миколайович

    75

    15.07

    19:44 -20:04

    127

    Павлов Ігор Миколайович

    76

    15.07

    20:06 – 20:26

    132

    Кушнір Олександр Валентинович

    77

    15.07

    20:28 – 20:48

    131

    Вишняк Сергій Володимирович

    78

    15.07

    20:50 – 21:10

    128

    Губська Тетяна Миколаївна

    79

    15.07

    21:12 – 21:32

    Політична партія «СЛУГА НАРОДУ»

    80

    15.07

    21:36 — 21:56

    Політична партія «Об’ЄДНАННЯ «САМОПОМІЧ»

    81

    16.07

    19:00-19:20

    Політична партія «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА»

    82

    16.07

    19:22-19:42

    128

    Ільюк Артем Олександрович

    83

    16.07

    19:44 -20:04

    129

    Шараєв Олександр Леонідович

    84

    16.07

    20:06 – 20:26

    130

    Рубський Геннадій Іванович

    85

    16.07

    20:28 – 20:48

    130

    Пересунько Руслан Вікторович

    86

    16.07

    20:50 – 21:10

    127

    Дятлов Євген Юрійович

    87

    16.07

    21:12 – 21:32

    129

    Жело Денис Вікторович

    88

    16.07

    21:36 — 21:56

    132

    Мосякін Василь Олександрович

    89

    17.07

    19:00-19:20

    132

    Островський Ян Олегович

    90

    17.07

    19:22-19:42

    131

    Гасюк Анатолій Петрович

    91

    17.07

    19:44 -20:04

    Політична партія ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА»

    92

    17.07

    20:06 – 20:26

    127

    Пасічний Олександр Станіславович

    93

    17.07

    20:28 – 20:48

    131

    Колесніков Валерій Вікторович

    94

    17.07

    20:50 – 21:10

    129

    Невінчанний Максим Андрійович

    95

    17.07

    21:12 – 21:32

    129

    Копитін Ігор Володимирович

    96

    17.07

    21:36 — 21:56

    132

    Білоус Ярослава Валеріївна

    97

    18.07

    19:00-19:20

    128

    Гайду Олександр Васильович

    98

    18.07

    19:22-19:42

    129

    Іванова Надія Валеріївна

    99

    18.07

    19:44 -20:04

    127

    Білов Гордій Олександрович

    100

    18.07

    20:06 – 20:26

    130

    Бриченко Ігор Віталійович

    101

    18.07

    20:28 – 20:48

    130

    Політична партія «ГОЛОС»

    102

    18.07

    20:50 – 21:10

    132

    Головчанський Андрій Всеволодович

    103

    18.07

    21:12 – 21:32

    127

    ЧигринськийСергій Аркадійович

    104

    18.07

    21:36 — 21:56

    132

    Гапонов Віталій Олегович

    105

    19.07

    19:00-19:20

    129

    Тимошин Володимир Володимирович

    106

    19.07

    19:22-19:42

    128

    Северин Андрій Іванович

    107

    19.07

    19:44 -20:04

    127

    Дятлов Ігор Сергійович

    108

    19.07

    20:06 – 20:26

    129

    Кошковський Юрій Леонідович

    109

    19.07

    20:28 – 20:48

    131

    Красьоха Володимир Володимирович

    110

    19.07

    20:50 – 21:10

    Політична партія ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»

    111

    19.07

    21:12 – 21:32

    129

    Горбатко Іван Геннадійович

    Голова Окружної виборчої комісії Войченко Д. О.

    Секретар Окружної виборчої комісії Зажирко Н. Ф.

    Оставить комментарий

    Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

    *