Не пропусти

В Центральном РЦЗ николаевские безработные могут воспользоваться электронными сервисам

На початку 2018 року Державна служба зайнятості ввела в експлуатацію новий веб-сайт «Єдине соціальне середовище зайнятості», що має більш зручний та зрозумілий інтерфейс, надає можливість швидкого пошуку вакансій та резюме по всій Україні, подання роботодавцями звітності в режимі онлайн, розширює можливість самообслуговування громадян шляхом доступу до «Електронної черги». Такий ресурс доступний не лише з комп’ютера, а й з мобільного телефону на базі програмного забезпечення Android  та Apple. Скористатися сервісами нового сайта можна за інтернет-адресою mik.dcz.gov.ua/
Його відвідувачі можуть не тільки переглядати корисну інформацію щодо повного спектра послуг служби зайнятості, пройти профорієнтаційне тестування для визначення своїх здібностей до того чи іншого виду професійної діяльності, продивлятися контактні дані центрів зайнятості, аналітичні та статистичні матеріали про ринок праці та діяльність служби зайнятості, а й, зареєструвавши персональний обліковий запис, користуватися персональними електронними кабінетами. В залежності від потреб клієнта, доступні такі корисні дистанційні онлайн-сервіси, як «Електронний кабінет роботодавця» та «Електронний кабінет безробітного».
«Електронний кабінет роботодавця» — це сучасний інформаційно-комунікаційний сервіс, зорієнтований, насамперед, на економію часу роботодавців та підвищення ефективності їхньої взаємодії зі службою зайнятості. По суті, це персональне автоматизоване робоче місце, що надає можливість подання звітності до центру зайнятості в режимі онлайн, перегляду стану укомплектування заявлених вакансій та кількості направлень центром зайнятості претендентів на роботу, моніторингу договорів на організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру та працевлаштування після професійного навчання, перегляду актуальних резюме шукачів роботи та виконання безлічі інших функцій.
«Електронний кабінет безробітного» надає можливість зареєстрованому безробітному створити власне резюме, здійснити підбір роботи, ознайомитися з інформацією про тимчасову зайнятість, дізнатися про можливість професійного навчання, скористатися сервісами профорієнтаційної платформи, переглянути відповідну чинну законодавчу базу, отримати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги по безробіттю. Також користувач персонального кабінету, не будучи фізично присутнім у центрі зайнятості, може переглянути дані про заплановані та фактичні відвідування центру зайнятості, дізнатися про заходи, заплановані у центрах зайнятості, та записатися на ті з них, що зацікавили.
На сьогоднішній день уже понад чотири тисячі безробітних та майже дві тисячі роботодавців користуються «Електронними кабінетами» в Миколаївській області.
Центральний районний центр зайнятості міста Миколаєва запрошує своїх клієнтів ставати користувачами онлайн-сервісів служби зайнятості — це зручно та ефективно!

Ігор РощІн,
директор Центрального районного центру зайнятості міста Миколаєва

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*